يکشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٤٠٣

آخرین اخبار :



  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی جشنواره ؛

اسامى فيلم هاى سينمايى و پويانمايى بلند ملى و بين الملل جشنواره كودك اعلام شد

سینمای نو > سرویس سینما    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از ستاد اطلاع رسانی سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، اسامی فیلم‌هاى سينمايى و پويانمايى بلند راه یافته به سی و دومین جشنواره بین‌‍المللی فیلم‌های کودک و نوجوان اعلام شد و بر این اساس هیات انتخاب بخش ملى متشکل از جواد حاتمی، حسین شیخ‌الاسلامی، نادره ترکمانی، سهیل موفق و حامد جعفری ٧ فیلم سينمايى و پويانمايى بخش ملى را به شرح زير برگزیدند.

سینمایی و پویانمایی بلند بخش ملی:

١-«اقیانوس پشت پنجره» به کارگردانی بابک نبی‌زاده و تهیه‌کنندگی سیدجلال چاوشیان

٢-«بیست و سه نفر» به کارگردانی مهدی جعفری و تهیه‌کنندگی مجتبی فرآورده (سازمان هنری رسانه‌ای اوج)

٣-«بازیوو» به کارگردانی امیرحسین قهرایی و تهیه‌کنندگی سیدغلامرضا موسوی

٤-«تورنادو» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سیدجواد هاشمی

٥-«قطار آن شب» به کارگردانی حمیدرضا قطبی و تهیه‌کنندگی بهروز رشاد (محصول کارن فیلم)

٦-«منطقه پرواز ممنوع» به کارگردانی امیر داسارگر و تهیه‌کنندگی حامد بامروت‌نژاد (تهیه‌شده در مدرسه سینمایی عمار)

٧-«بنیامین» (پویانمایی) به کارگردانی محسن عنایتی نوش‌آبادی و تهیه‌کنندگی مصطفی مزرعتی حسن‌آبادی

همچنین دبیرخانه جشنواره فیلم هاى «بیست و سه نفر» و «قطار آن شب» را به عنوان دو اثر سينمايى بلند و «بنیامین» را به عنوان فيلم پويانمايى بلند از این بخش به عنوان نمایندگان ايرانى در بخش «بین‌الملل» نيز معرفی کرده است.

هیات انتخاب بخش «بین‌الملل» سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان متشکل از جمال امید، محمد حمیدی‌مقدم، رائد فریدزاده، فرزاد اژدری و حامد سلیمان‌زاده، نیز فیلم‌ها و پويانمايى هاى سینمایی در بخش بين الملل را انتخاب کردند.

در بخش سینمایی بلند ١٢ اثر و پويانمايى بلند نیز ١٠ فیلم برای رقابت در بخش مسابقه انتخاب شدند که اسامی آنها به شرح زیر است:

سینمایی بلند بخش بین‌الملل

١-«بیله» به کارگردانی اینارا کلمن از جمهوری لتونی

٢-«پسر ابری» به کارگردانی مایکمین چینکسپور از کشور بلژیک

٣-«اوتزی و معمای زمان» به کارگردانی گابریل پینوتا از کشور ایتالیا

٤-«شاهین‌ها» به کارگردانی براگی تورهینرکسن از کشور ایسلند

٥-«سوپر یوفی» به کارگردانی مارتین اسمیتز از کشور هلند

٦-«راز تپه سبز» به کارگردانی سین سرنیک از کشور کرواسی

٧-«جادوگر کوچک» به کارگردانی مایکل شائرر از کشور آلمان و سوییس

٨-«چاسکیت» به کارگردانی پریا رامسوبن از کشور هند

٩-«گنج یرماک» به کارگردانی اولگ دنیسوو از کشور روسیه

١٠-«هکر» به کارگردانی پل برگ از کشور دانمارک

١١-«فریاد سکوت» به کارگردانی ویلادمیر پوتاپوف از کشور روسیه

١٢-«بچه‌های وایانگ» به کارگردانی ریموند تن از کشور سنگاپور

پويانمايى بلند بین‌الملل

١-«ماجراهای پت و مت» به کارگردانی مارِک بنِس از جمهوری چک

٢-«داستان‌های باغ جادویی آنتون کرینگز» به کارگردانی آنتون کرینگز و آرنود بوراناز کشورهای فرانسه و لوگزامبورگ

٣-«غرغرو وارد می‌شود» به کارگردانی آندره کوتوریه از کشور مکزیک

٤-«گوسفند و گرگ‌ها ٢» به کارگردانی ولادیمیر نیکولائواز کشور روسیه

٥-«یافتن کالارو» به کارگردانی لئو لی از کشورهای چین و آمریکا

٦-«لوته و اژدهایان گمشده» به کارگردانی هایکی ارنیتس و یانو پلدما از جمهوری لتونی و استونی

٧-«خرس معرکه» به کارگردانی وانگ کیاز کشور آمریکا

٨-«دره فانوس‌ها» به کارگردانی کلِب هایستاد از کشور کانادا

٩-«جیکوب، می می و سگ‌های سخنگو» به کارگردانی ادموندز جانسونز از جمهوری لتونی

١٠-«لوییز و لوکا-ماموریت به ماه» به کارگردانی راسموس آ. سیورتسن از کشور نروژ

سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ٢٨ مرداد تا ۴ شهریور ٩٨ به دبیرى علیرضا تابش در شهر تاریخی اصفهان برگزار می‌شود.



١٧:٤٣ - شنبه ١٢ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٤٥٥    /    تعداد نمایش : ٣٥٤







سینمای ایران در گذر تاریخ



فیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است