پنج شنبه ٠٤ مرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

از ابتدای سال 1400 ؛

بیش از ۱۲۰۰ کارت صلاحیت تدریس آموزش هنر صادر شده است

سینمای نو > سرویس هنری     

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری معاونت هنری  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، از ابتدای امسال تاکنون بیش از یک هزار و ۲۰۰ کارت صلاحیت تدریس برای مربیان آموزشگاه های آزاد هنری صادر شده است .

آزمون های مصاحبه کارت صلاحیت تدریس  در رشته های موسیقی، هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی،  هنرهای سنتی  و خوشنویسی در سامانه صدور کارت صلاحیت تدریس به صورت آنلاین توسط خانه موسیقی و  موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر  در گرایش های مختلف انجام می شود و از زمان تاسیس این سامانه تاکنون بیش از سه هزار و ۲۰۰ کارت صلاحیت تدریس صادر شده است. 

متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس آموزشگاه های آزاد هنری می توانند به پنجره واحد صدور  مجوزهای  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی  http://sso.farhang.gov.ir مراجعه و  نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون های مربوطه جهت دریافت کارت صلاحیت اقدام کنند.

به استناد مصوبه ۴۷۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی، به منظور تضمین کیفیت سطح آموزش و  استفاده  از توانمندترین مدرسان در آموزشگاه های آزاد هنری، مربیان برای تدریس موظف به دریافت کارت صلاحیت تدریس هستند.١٩:٢٠ - جمعه ١٤ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٩٣٥٨١    /    تعداد نمایش : ٢١٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است