شنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در قالب طرح امداد فرهنگی به مناطق سیل‌زده؛

«پیک امید» کانون وارد خوزستان شد

سینمای نو> سرویس فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینمای نو" و به نقل از اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مربیان کانون از استان‌های فارس، چهارمحال و بختیاری، بوشهر، خوزستان، تهران، زنجان، مازندران و خراسان رضوی به همراه گروه‌های داوطلب تئاتر از انجمن نمایش کانون و گروه‌های هنری استان خوزستان در این طرح حضور دارند.

بر اساس این خبر در طرح امداد فرهنگی پیک امید علاوه بر اجرای برنامه‌های فرهنگی‌هنری برای کودکان و نوجوانان مناطق سیل‌زده خوزستان، ۳هزار بسته فرهنگی و اقلام اهدایی کانون پرورش فکری، انجمن تولیدکنندگان و فروشندگان و شورای نظارت بر اسباب‌بازی به کودکان سیل‌زده اهدا می‌شود.

بر همین اساس تماشاخانه سیار کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از صبح روز ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ در اولین برنامه خود در محل اسکان سیل‌زدگان شهر سوسنگرد و روستا‌های اطراف حضور یافت و به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی‌هنری برای خانواده‌ها و کودکان و نوجوانان پرداخت.

همچنین روز 7 اردیبهشت کودکان و نوجوانان شهر و روستاهای سوسنگرد و روز 8 اردیبهشت شهرستان‌های دارخوین و شادگان و روستاهای سیل‌زده اطراف آن‌ها میزبان گروه‌های امداد فرهنگی کانون هستند.

در همین حال روز 9 اردیبهشت نیز کاروان امداد فرهنگی و تماشاخانه سیار کانون در محل اسکان سیل‌زدگان شهر و روستاهای حمیدیه و شوش  به اجرای برنامه خواهند پرداخت تا پس از آن به سوی استان لرستان حرکت کنند و به کودکان این استان نیز خدمات فرهنگی‌هنری ارایه کنند.

بر همین اساس این کاروان در روزهای 11 تا 15 اردیبهشت در مناطق سیل‌زده استان لرستان مهمان کودکان و نوجوانان و خانواده‌های شهری و روستایی  این مناطق خواهد بود.

گفتنی است طرح امداد فرهنگی «پیک امید» کانون پرورش فکری با هدف خدمات‌رسانی به کودکان و نوجوانان مناطق کم‌برخوردار، کار مشترک معاونت فرهنگی و بسیج کانون است که با حضور مربیان داوطلب و جهادگر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.١٦:٣٧ - شنبه ٧ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٧٧٥٥٧    /    تعداد نمایش : ٢١٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است