شنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حضور وزیر ارشاد ؛

مجمع عمومی هیات امنای بنیاد رودکی برگزار شد

سینمای نو > سرویس فرهنگی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی ، مجمع عمومی سالانه عادی هیات امنای بنیاد فرهنگی و هنری رودکی به ریاست محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمود سالاری معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر هیات امنا، سید محمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس هیات مدیره بنیاد، اعضای هیات امنا و هیات مدیره و مدیرعامل بنیاد رودکی برگزار شد و صورت‌های مالی بنیاد مورد بررسی قرار گرفت.

گزارش سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس مستقل و بازرسی قانونی از صورت‌های مالی سال 1401، گزارش عملکرد بودجه‌ای سال‌ 1401،  تشریح دستاوردهای شاخص سال 1402 و بررسی سند برنامه و بودجه سال 1403 بنیاد رودکی از جمله دستورهای این جلسه بود.

بر اساس گزارش حسابرس و بازرس قانونی بنیاد رودکی، عملکرد این بنیاد طبق استانداردهای حسابرسی منصفانه اعلام شد.

محمد اله‌یاری فومنی مدیرعامل بنیاد رودکی در این رویداد گزارشی از دستاوردهای بنیاد رودکی در سال‌های 1401 و 1402 ارائه و همچنین چشم‌انداز برنامه‌های پیش رو را  تشریح کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این جلسه با تقدیر از فعالیت‌های انجام شده و با اشاره به برنامه‌های پیش رو در بنیاد رودکی، ضمن تاکید بر جلوگیری از تبدیل شدن بنیاد به ساختار اداری، خواستار توجه ویژه و برنامه‌ریزی جامع در حوزه تولید در جهت خلق آثار فاخر در حوزه نمایش و موسیقی شدند.

در این جلسه همچنین گزارش ویدئویی از اقدامات عمرانی شامل نوسازی و بهینه سازی زیرساخت‌های مجموعه‌های تحت حمایت و همچنین مجموعه‌ فعالیت‌های این بنیاد ارائه شد.١٧:١٧ - سه شنبه ١٥ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٨٠٢٣    /    تعداد نمایش : ٣٢٧سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است