چهارشنبه ٠٩ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با معرفی رسانه‌های برتر ؛

دومین نمایشگاه ملی "رصتا" به ایستگاه پایانی رسید

سینمای نو > سرویس نمایش خانگی  

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه رصتا، این رویداد با حضور برخی مدیران رسانه ملی، رئیس ساترا و جمعی از مسئولان و صاحبان پلتفرم‌ها در مجموعه ملاصدرای سازمان صداوسیما به ایستگاه پایانی رسید.

حمیدرضا نوابی دبیر دومین نمایشگاه رصتا به‌عنوان اولین سخنران آیین اختتامیه گفت: بحمدالله نمایشگاه دوم همچون گام نخست دستاوردهای خوبی را از خود به جای گذاشت. حضور تقریبا

دوبرابری شرکت‌کنندگان نسبت به سال گذشته به این اتفاق مهم رونق بخشید. برخی می‌گفتند مگر می‌شود نمایشگاه با این عظمت را برگزار کرد که دیدیم با تلاش و مدیریت جهادی همکاران ساترا و مشارکت ۱۵۱ سکوی دارای مجوز ساترا با همکاری شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی در امر تبلیغات و اطلاع‌رسانی، مشارکت خبرگزاری‌ها و مطبوعات در حوزه اطلاع‌رسانی و تولید و انتشار اخبار نمایشگاه، این امر میسر شد.

نوابی خاطرنشان کرد: همگرایی‌ها و هم‌افزایی‌ها به ما کمک کردند تا بتوانیم بار دیگر یک گردهم‌آیی بزرگ و خوب رسانه‌ای توأم با کارگاه‌ها و نشست‌های آموزشی و توجه به اتفاقات علمی را تدارک ببینیم و بازیگران و فعالان صنعت رسانه‌مان به صورت گسترده در آن حاضر شوند.

وی افزود: افزایش تقریبا دو برابری میزان مشارکت رسانه‌های فراگیر یکی از اتفاقات مهم دومین نمایشگاه رصتا به شمار می‌رود.

در ادامه مراسم سعید مقیسه رئیس ساترا گفت: ان‌شاءالله خانواده‌های ساترا و مدیران سکوهای نمایش‌خانگی بتوانند مأموریت‌شان را به خوبی انجام دهند که در محضر رهبر انقلاب روسفید باشیم و خانواده‌های ایرانی شاهد یک فضای ‌مجازی سالم با محتوای پاک باشند.

در ادامه این مراسم به مناسبت روز مادر از بانوان حاضر در جمع که در یک سال گذشته صاحب فرزند شده بودند تقدیر شد.

عناوین برگزیده‌ها

در ادامه مراسم بیانیه هیئت داوران جشنواره رصتا قرائت و از برگزیدگان نخستین دوره جشنواره رصتا تقدیر شد.

در محور نخست از رسانه‌های دارای امکان کنترل والدین و رده‌بندی سنی تقدیر شد. در این بخش رسانه‌های نماوا، عماریار و گپ فیلم شایسته دریافت تندیس جشنواره، جایزه نقدی و لوح تقدیر جشنواره شدند. همچنین رسانه‌های آفرینک و هدهد شایسته دریافت تقدیرنامه شدند.

محور دوم در این جشنواره گستردگی سرویس اعلام شد که بر اساس گستردگی سرویس، امنیت و تعامل با مخاطب، رسانه‌های فانو فیلم، ملو فیلم و آپرا شایسته دریافت تندیس، جایزه نقدی و لوح تقدیر شناخته شدند. هیئت داوران در این بخش سکوهای فیلم نو و زینما را شایسته تقدیر دانست.

در سومین محور جشنواره رصتا از سکوهای ارائه دهنده خدمات به افراد کم توان تقدیر شد. در این بخش هیچ‌یک از سکوها، حائز امتیاز لازم برای دریافت تندیس جشنواره نشدند و لوح تقدیر جشنواره به سکوهای رادیو بامیک، لیندو فیلم، کدا مویز و دیجیتون تعلق گرفت.

در آخرین بخش جشنواره رصتا از غرفه‌های برتر نمایشگاه رصتا تقدیر شد که سکوی تماشاخونه از جنبه طراحی غرفه و تعامل مناسب با مراجعه‌کنندگان، شایسته دریافت تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی شد. همچنین سکوی آستان قدس رضوی (شبکه رضوی) به‌عنوان سکوی برتر از نگاه مخاطبان نمایشگاه و شایسته دریافت تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی اعلام شد. سکوی آنتن دیگر سکوی برتر این بخش در حوزه تبلیغات و اطلاع‌رسانی معرفی شد و تندیس، جایزه نقدی و لوح تقدیر جشنواره را دریافت کرد. در نهایت آفند استودیو نیز در محور پاسخگویی به مراجعه کنندگان، گفت‌و گو و راهنمایی مناسب مراجعه‌کنندگان به‌عنوان دیگر غرفه برتر نمایشگاه معرفی شد و تندیس، جایزه نقدی و لوح تقدیر جشنواره رصتا را دریافت کرد.١٢:٠٥ - پنج شنبه ١٤ دی ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٦٩٨٢    /    تعداد نمایش : ١٤٤سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است