چهارشنبه ٠٩ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

بنابر اعلام روابط عمومی ؛

انجمن وی‌او‌دی به اتاق تهران ملحق شد

سینمای نو > سرویس نمایش خانگی  

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدیوی برخط ، محمدمهدی عسگرپور دبیر انجمن در این جلسه که روز شنبه 27 آبان برگزار شد، در سخنانی درباره الحاق انجمن به اتاق بازرگانی گفت : انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدیوی برخط به عنوان تشکل کارفرمایی فعال بوده است ؛ در این شرایط بحث ارتقای وضعیت موجود مطرح شد که پیرو همین موضوع، عضویت در اتاق بازرگانی به میان آمد. به نظر می‌رسد مسائل ما در این حوزه بیشتر قابل تعریف است. مجموعه دوستان نیز نسبت به این الحاق نظر مثبت داشتند و خوشبختانه دوستان در اتاق با روی باز با این موضوع برخورد کردند.

عسگرپور ادامه داد: این اتفاق می‌تواند نتایج خوبی داشته باشد، از جمله اینکه به همکاران ما کمک کند و آنان در حوزه بین‌الملل جدی‌تر فکر کنند و به سمت صنعتی‌تر شدن پیش روند. امیدوارم این الحاق قدم خیری برای انجمن و اتاق باشد.

علی سرتیپی رئیس هیئت مدیره انجمن یادآور شد: با این الحاق زمینه مناسبی برای ارتباط گسترده بین فرهنگ و صنعت فراهم می‌شود.

مهدی کرباسیان رئیس کمیته اقتصاد و فرهنگ اتاق تهران با اشاره به پیشینه توجه به حوزه فرهنگ و هنر در اتاق تهران گفت: از چند سال قبل کاری را آغاز کردیم که مساله فرهنگ و هنر را دخیل کنیم و در جهت ارتقای بخش خصوصی در اتاق تهران برنامه‌هایی را پیش ببریم. ما انتظار داشتیم دولت و ارشاد در این مسیر همراهی بیشتری با ما داشته باشند، اما متاسفانه در دولت سیزدهم آن ارتباط نیم‌بند قطع شد. من به شما تبریک می‌گویم که پیش آمدید و این مسیر را همواره کردید.

کرباسیان ابراز امیدواری کرد در ادامه این الحاق نمایندگان انجمن از حضور در دو شورای اتاق استفاده کنند و در جلسات با حضور وزرا و مسئولان مسائل پراهمیت را مطرح و دنبال کنند.

در این مجمع با رای اکثریت اساسنامه الحاق انجمن به تصویب حاضران رسید.١٤:٠٣ - يکشنبه ٢٨ آبان ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٦٠٩٥    /    تعداد نمایش : ١٣٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است