چهارشنبه ٠٩ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

هم زمان با روز جهانی کودک ؛

مجموعه انیمیشن های روز دنیا در "تماشاخونه" عرضه می شود

سینمای نو > سرویس نمایش خانگی  

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی پلتفرم "تماشاخونه" ؛ انیمیشن های «جیرجیرک و مورچه» ، «تاینی تون ها در دبیرستان لو»، «قهرمانان ماسک‌های طلایی»، «لاک پشت‌های نینجا: شورش جهش یافته‌ها» و «اسنوپی تقدیم می‌کند: مارسی بی‌نظیر» با دوبله اختصاصی و به صورت رایگان در پلتفرم "تماشاخونه" عرضه شد.

انیمیشن ماجراجویانه و خانوادگی «جیرجیرک و مورچه» Cricket & Antoinette محصول 2023 کرواسی درباره کت جیرجیرکی است که یک گروه موسیقی دارد و حشرات بی‌خیال را سرگرم می‌کند. او با مورچه‌ای به نام آنتوانت دوست می‌شود که در سرزمین او موسیقی ممنوع و فقط نظم و سخت کوشی پسندیده است. وقتی مورچه خودخواهی آنتوانت را می‌دزدد، کت و دوستانش باید او را نجات دهند. این انیمیشن که امتیاز ۵.۷ را در سایت IMDb به دست آورده به مدت یک ساعت و ۱۸ دقیقه عرضه شده است.

انیمیشن کمدی «تاینی تون ها در دبیرستان لو» Tiny Toons Looniversity مجموعه انیمیشنی در ژانر ماجراجویی و محصول کشور آمریکا در سال 2022 است. نسلی جدید از شخصیت های کارتونی، مجموعه ای از ماجراجویی ها را آغاز می کنند و اصول کمدی را از مربی های خود می آموزند. این انیمیشن که امتیاز ۶.۵ را در سایت IMDb به دست آورده در ۱۳ قسمت عرضه شده است که در حال حاضر ۶ قسمت از آن در پلتفرم تماشاخونه قابل مشاهده است.

انیمیشن «قهرمانان ماسک‌های طلایی»Heroes of the Golden Masks در ژانر کمدی و ماجراجویانه محصول 2023 آمریکا درباره چارلی، یک یتیم بی‌خانمان آمریکایی است که به طرزی جادویی به سرزمین پادشاهی چینی و باستانی سنکشین گدویی منتقل می‌شود؛ جایی که تیمی از ابر قهرمانان برای دفاع از شهر از دست غارتگری ظالم به کمکش نیاز دارند. چارلی به آن‌ها می‌پیوندد و مخفیانه نقشه‌ای می‌کشد تا ماسک‌های طلایی ارزشمندی را که به آن‌ها قدرت می‌دهد، از دستشان برباید. این انیمیشن که امتیاز ۶.۲ را در سایت IMDb به دست آورده به مدت یک ساعت و ۱۸ دقیقه عرضه شده است.

انیمیشن اکشن «لاک پشت‌های نینجا: شورش جهش یافته‌ها» Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem محصول 2023 آمریکاست. لاک پشت‌های نینجا پس از سال‌ها مخفی شدن، تصمیم می‌گیرند به عنوان نوجوانان عادی ظاهر شوند، اما زمانی که تلاش می‌کنند مجرمان خطرناک شهر را پیدا کنند، با ارتشی از موجودات عجیب و جهش یافته روبه رو می‌شوند. این انیمیشن اکشن و پرطرفدار که امتیاز ۷.۳ را در سایت IMDb به دست آورده به مدت یک ساعت و ۳۹ دقیقه عرضه شده است. 

«اسنوپی تقدیم می‌کند: مارسی بی‌نظیر»Snoopy Presents: One-of-a-Kind Marcie انیمیشنی خانوادگی در ژانر کمدی محصول 2023 آمریکاست. این انیمیشن کوتاه، درباره مارسی درونگرا آرام و مهربان است که ایده‌های درخشان زیادی برای کمک به دوستانش در دستیابی به اهداف و حل مشکلات دارد. اما وقتی دنیا توجهش را جلب می‌کند، به اشتراک گذاشتن این ایده‌ها تبدیل به یک چالش می‌شود. این انیمیشن که امتیاز ۷ را در سایت IMDb به دست آورده به مدت ۳۹ دقیقه عرضه شده است.

هر ۵ انیمیشن روز دنیا به مناسبت روز جهانی کودک به صورت رایگان و با دوبله اختصاصی در پلتفرم «تماشاخونه» قابل مشاهده است.١٥:٥٥ - يکشنبه ١٦ مهر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٥٢٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٧٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است