سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در یازدهمین دوره برگزاری ؛

نشست هم‌اندیشی رشته خوشنویسی جشنواره تجسمی فجر برگزار می شود

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی      

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از ستاد اطلاع رسانی یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر، دوشنبه 19 آذر ساعت 16 نشست هم‌اندیشی و اطلاع‌رسانی رشته خوشنویسی یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور امیراحمد فلسفی دبیر رشته خوشنویسی این رویداد، یدالله کابلی یکی از داوران این بخش از جشنواره و همچنین عارف براتی مدیر اجرایی انجمن خوشنویسان ایران برگزار می شود.

فلسفی درباره این نشست توضیح داد: برای این که مخاطبان و هنرمندان جوان به خوبی در جریان کم و کیف جشنواره تجسمی و رشته خوشنویسی و همچنین اهداف آن قرار بگیرند، این نشست را برگزار می کنیم و درباره رویکرد جشنواره، جزئیات ارتباط با دبیرخانه و شناخت داوران توضیحاتی را ارائه می دهیم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیشترین خوشنویسان کشور از اعضای انجمن خوشنویسان هستند و ارتباط مستمر با این انجمن دارند و همچنین با توجه به 320 شعبه ای که انجمن در سراسر کشور دارد، ما با همکاری انجمن خوشنویسان این نشست را برگزار می کنیم و از جانب دفتر مرکزی کمک هایی به ما می شود.

این نشست در سالن استاد امیرخانی خانه هنرمندان ایران برگزار می شود و ورود برای عموم آزاد است.١٨:٥٣ - يکشنبه ١٨ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٧٤٣٣٩    /    تعداد نمایش : ٧٢٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است