يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در هفتمین دوره برگزاری ؛

بیش از 4 هزار اثر از 114 کشور در جشنواره بین المللی فیلم شهر ثبت‌نام کرده‌اند

سینمای نو> سرویس سینما

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی "سینمای نو" و به نقل از ستاد خبری جشنواره، از زمان اعلام فراخوان جشنواره در بهمن ماه 1397 تا پایان زمان ثبت نام در اردیبهشت 98 در دو بخش ملی و بین‌الملل علاقه‌مندان و فیلمسازان فیلم های سینمایی، ویدیویی، سریال و فیلم های کوتاه و نیمه بلند و محله با ثبت 4025 فیلم و هنرمندان با ارسال 215 اثر در بخش اقلام تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی سینمای ایران در زیر مجموعه لوگو، پوستر، تیزر، عنوان‌بندی، عکس صحنه و پشت صحنه در بخش‌های مختلف در این دوره از جشنواره شرکت کردند.

بیشترین آمار آثار رسیده در بخش بین الملل به آثار مستند و در بخش ملی به آثار کوتاه و نیمه بلند داستانی اختصاص دارد. همچنین پس از ایران کشورهای هند، آمریکا، اسپانیا، برزیل، فرانسه، ایتالیا، ترکیه، روسیه، بریتانیا و آلمان 10 کشوری هستند که بیشترین ثبت آثار را در این دوره از جشنواره داشته اند.

با پایان یافتن ثبت نام آثار متقاضی در 31 اردیبهشت 98، اعضای هیات انتخاب شامل 9 گروه سه تا پنج نفره آثار رسیده به دبیرخانه در بخش های بین الملل، مستند، داستانی کوتاه و نیمه بلند، انیمیشن، سریال، ویدیویی، سینمایی، اقلام تبلیغاتی و اطلاع‌رسانی سینمای ایران و محله را به صورت جداگانه بررسی و به بخش مسابقه معرفی خواهند کرد.

هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر توسط موسسه تصویر شهر و به دبیری هاشم میرزاخانی از 26 الی 31 تیرماه سال جاری در شهر تهران و در پردیس سینما گالری ملت برگزار می شود.١٧:٠٠ - شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٧٨١٠٥    /    تعداد نمایش : ٥٣٤سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است