چهارشنبه ٠٥ مهر ١٤٠٢

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با اجرای محمدرضا علیمردانی ؛

بازیکنان فصل جدید "ناتو" معرفی شدند

سینمای نو > سرویس نمایش خانگی        

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی فیلم نت ، جواد رضویان، باربد بابایی، مهران غفوریان، بیتا سحرخیز و محیا دهقانی ، پنج شرکت‌کننده‌ای هستند که در قسمت‌های هفتم تا نهم "ناتو" با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

قسمت هفتم رئالیتی شوی "ناتو" ، دوشنبه 15 خرداد 1402 به‌طور اختصاصی در فیلم‌نت منتشر خواهد شد.

حضور جواد رضویان یکی از نکات جالب ترکیب گروه سوم "ناتو" است. به‌گفته مهدی صفی‌یاری، رضویان گزینه اجرای این رئالیتی شو بود که حالا به‌عنوان بازیکن در این بازی شرکت کرده است.

در هر قسمت از بازی "ناتو" ۱۰ سوال سخت و گاه خنده‌دار از شرکت‌کنندگان پرسیده می‌شود و بازیکنان باید همراه با هم به پاسخ‌های درست دست پیدا کنند. هر پاسخ درست 5 میلیون تومان به مبلغ جایزه اضافه می‌کند و به‌ازای هر پاسخ غلط همین میزان از جایزه کم خواهد شد. در این میان یکی از بازیکنان نقش "ناتو"  را بر عهده دارد. ناتو پاسخ تمام سوالات را از قبل می‌داند و باید دیگر بازیکنان را در راه رسیدن به پاسخ‌های درست راهنمایی کند اما به‌گونه‌ای که هویت او تا انتهای بازی شناسایی نشود.

رئالیتی شوی "ناتو" به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی صفی‌یاری و با اجرای محمدرضا علیمردانی، هر دوشنبه ساعت 8 صبح در فیلم‌نت منتشر می‌شود.١٨:١٤ - شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٢٩٠٠    /    تعداد نمایش : ٥٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است