دوشنبه ٠١ بهمن ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

با "2018" عادل فردوسی پور ؛

ویژه برنامه های سیما برای پوشش جام جهانی 2018 روسیه آغاز شد

سینمای نو > سرویس تلویزیون 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از رابط عمومی رسانه ملی ، ویژه برنامه های سیما برای پوشش جام جهانی فوتبال 2018 روسیه از شب گذشته با "2018" عادل فردوسی پور در شبكه سه سیما رقم خورد.

فردوسی پور در نخستین گام خود در این راه، با دعوت از علی پروین و حشمت مهاجرانی ، دو تن از پیشكسوتان بزرگ فوتبال كشورمان، نشان داد كه با دست پر تا پایان این جام مخاطبانش را همراهی خواهد كرد . این برنامه با حضور دكتر صدر به موضوع نخستین بازی ایران در جام جهانی آرژانتین در سال 1356 پرداخت.

شبكه سه این برنامه را تا پایان جام جهانی فوتبال ، هر شب ساعت 22:30 روی آنتن خواهد برد. تحلیل بازی های ایران در این جام ، بررسی دیگر بازی های جام جهانی فوتبال، گزارش های مستند از حواشی بازی ها در روسیه ، گزارش از تیم های راه یافته به جام جهانی روسیه و گفت و گو با كارشناسان فوتبال در باره این اتفاق جهانی فوتبال ، از جمله پخش های این برنامه خواهد بود.

شبكه سه سیما علاوه بر این برنامه ، پخش برخی از بازی های این جام به ویژه بازی های تیم فوتبال كشورمان با رقبای خود را بر عهده گرفته است. مستند "دریبل" نیز از دیگر هدایای شبكه سه به مخاطبانش در این روز ها خواهد بود. این مستند را كه در سه قسمت تولید و آماده پخش شده ، خانه مستند تولید كرده و در اختیار شبكه سه قرار داده است. در این مستند پشت پرده فوتبال در جهان بررسی می شود .

پخش مستندها و گزارش های محمدرضا احمدی و محمدحسین میثاقی از روسیه ، پخش مجموعه نماهنگ‌ها و آثار تصویری كوتاه از دیگر اقدامات شبكه سه برای مخاطبان فوتبال دوست خواهد بود.

شبكه ورزش ، دیگر شبكه سیما است كه در طول برگزاری جام جهانی فوتبال ، فعال خواهد بود. پخش برخی از بازی های این جام به طور زنده از اقدامات شبكه ورزش برای مخاطبان است. این شبكه برنامه تخصصی "فصل داغ فوتبال" را نیز برای مخاطبانش تدارك دیده است .پخش گزارش هایی از حواشی جام جهانی و بررسی بازی ها با حضور كارشناسان ورزشی از دیگر اقدامات شبكه ورزش در طول برگزاری این جام است.

شبكه امید برنامه زنده «جام رویایی» ویژه جام جهانی فوتبال 2018  را به منظور پوشش مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه با اجرای محمد درخشنده و هادی خضاب از سه شنبه 22 خرداد روی آنتن می برد.

 این برنامه به اطلاع رسانی لحظه به لحظه از نتایج بازی های فوتبال روسیه با حضور بازیكنان معروف و كارشناسان رسانه ای فوتبال و مربیان معروف فوتبال می پردازد. گزارش های مردمی در سطح شهر و گزارش بازی های روسیه و حضور پیشكسوتان در «جام رویایی» از آیتم های ثابت برنامه است.

برنامه  تركیبی «جام رویایی»در 34 قسمت 75 دقیقه ای تا فینال بازی های روسیه هر روز ساعت 14 میهمان علاقه مندان فوتبال خواهد بود.

شبكه خبر با تدارك یك بخش خبری ویژه ، جام جهانی را دنبال می كند . در این بخش خبری،كه هر شب ساعت  21:30 اجرا خواهد شد، مخاطبان از آخرین اتفاقات جام جهانی روسیه ، نتایج بازی ها و موضوعات جانبی این رویداد بزرگ ورزشی مطلع خواهند شد.

و خبرگزاری صدا و سیما كه كار تغذیه گزارش های خبری بخش های مختلف خبر در شبكه های سراسری را بر عهده دارد ، علاوه بر انعكاس نتایج بازی ها و اتفاقات مهم خبری در این جام جهانی ،با تدارك یك استودیوی مجازی ، قبل از هر یك از بازی های تیم ملی ایران در روسیه به به معرفی تیم های رقیب،معرفی ورزشگاه میزبان این مسابقه و وضع جوی در زمان بازی یوز های ایرانی در جام جهانی خواهد پرداخت. اجرای این برنامه را كه با كارهای گرافیكی همراه است علی رضوانی خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما بر عهده دارد .

خبرگزاری صدا و سیما همچنین بازی های تیم ملی كشورمان را در  جام جهانی روسیه ، به طور زنده در اینستاگرام این خبرگزاری برای علاقه مندان پخش می كند.

تیم ملی فوتبال كشورمان برای پنجمین بار به جام جهانی صعود كرده است و در گروه دوم رقابت‌ها، در كنار تیم‌های پرتغال، اسپانیا و مراكش تلاش خواهد كرد به دور بعدی مسابقات راه یابد .

در چارچوب رقابت های جام جهانی 2018 روسیه ، تیم ایران 25 خرداد در ورزشگاه «كرستوفسكی» سن‌پترزبورگ با تیم مراكش بازی خواهد كرد . این بازی ساعت 18:30  دقیقه به وقت تهران برگزار و از شبكه سه سیما پخش می‌شود. پنج روز بعد، در 30 خرداد ایران در ورزشگاه «كازان آرنا» شهر كازان، به مصاف اسپانیا می‌رود. این بازی ساعت 21:30 دقیقه به وقت تهران برگزار و از شبكه سه سیما پخش می‌شود. پنج روز بعد نیز (چهارم تیر) ،تیم ملی ایران در ورزشگاه «موردویا» شهر سارانسك با تیم ملی پرتغال مواجه خواهد شد .

رسانه ملی با تمهیداتی كه اندیشیده ، همه بازی های جام جهانی روسیه را برای مخاطبان از طریق شبكه سه و شبكه ورزش پخش می كند١٩:٠١ - سه شنبه ٢٢ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٦٩٧٤٨    /    تعداد نمایش : ١١٦سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است