دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • با کارگردانی هومن سیدی - برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

سیاوش طهمورث :

مجازات جایگزین دغدغه اجتماعی است

​​​​​​​ سینمای نو > سرویس تلویزیون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و اعلام روابط عمومی سریال «محکومین»؛ سیاوش طهمورث‌، بازیگر سریال محکومین افزود: این مجموعه درباره موضوع این سریال افزود: این سریال موضوع متفاوتی دارد بدون شک می‌تواند ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کند.

وی در پاسخ به این سوال که این مجموعه تاکنون چه میزان مخاطب را به خود جذب کرده است بیان کرد: اینکه تا چه اندازه سریال، مخاطب جذب کرده است پاسخی دارد که در حال حاضر نمی توان بیان کرد. پاسخ به این سوال باید بعد از پایان پخش سریال باشد.

طهمورث افزود: اگر بخواهیم بدانیم که این موضوع تأثیر زیادی بر روی مخاطب داشته است یا خیر؟ باید بعد از پایان سریال نیز بر روی آن تمرکز کنیم. موضوع این سریال یک معضل اجتماعی است و باید به فکر این باشیم که تماشاگر را به دنبال سریال بکشانیم.

این بازیگر اظهار داشت: در جامعه ما وابستگی خانوادگی که در این سریال وجود دارد دیده می‌شود و به همین دلیل در درجه اول موضوع سریال مخاطب را به فکر وا می‌دارد و می‌تواند با موضوع همذات‌پنداری کند.

وی با بیان اینکه جامعه هنری دچار یک آشفتگی شده است که مخاطب را به سمت کج سلیقگی کشانده گفت: خوشبختانه موضوع سریال محکومین تا اندازه ای قوی است و به موضوع مهمی در جامعه پرداخته که می‌تواند سلیقه مخاطب را تقویت کند. 

«محکومین» هر شب به غیر از پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک روی آنتن می رود.


١٦:٤٥ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٦٦٦٦٧    /    تعداد نمایش : ١٤٣سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است