يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • با کارگردانی هومن سیدی - برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

از مجموعه رئالیتی شو «دستم را بگیر» ؛

«اهداء عضو» در شبکه افق روی آنتن می رود

سینمای نو > سرویس تلویزیون 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی برنامه ، مجموعه تلویزیونی «دستم را بگیر» به کارگردانی و تهیه کنندگی سعید ابوطالب، یک مستند - مسابقه متفاوت است که هفت گروه داوطلب داستان های واقعی آنرا به پیش می برند .

بخشی از  داستان که دریافت قلب توسط دو کودک خردسال یعنی طاها و النا را روایت می کند به پایان رسیده است و حال دو کودک خردسال این روزها رو به بهبود است و به زندگی عادی خود ادامه می‌دهند.

هدف از مستند - مسابقۀ «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد معمولی جامعه است که با انگیزه های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار ، کولبران ، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست ، بیماران خاص و دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی دارند و قصد یاری رساندن به آنها بدون کمک نهادها و امکانات دولتی را دارند.

تصویر برداری از رقابت 7 گروه حاضر در این  پروژه بزرگ همزمان در استان‌های مختلف و نقاط مرزی همچون کردستان ، جنوب کرمان ، جزیره میتو در خرمشهر ، حاشیه‌های تهران و شهر مشهد و .... انجام شده است و هم اکنون آخرین مراحل تدوین را پیش می برد .

در این مسابقه بینندگان تلویزیونی، گروهی که روش و اقدامش را در کمک به دیگران می‌پسندند را به عنوان گروه برتر انتخاب می‌کنند و به آنها با توجه به روششان در کمک رسانی و ارتباطشان با موضوع و کمک به همنوعان رای می‌دهند.

شعار این مجموعه تلویزیونی « یک نفر را به زندگی برگردانیم » است.

عوامل اصلی این برنامه عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان : سعید ابوطالب ، مدیر تولید :احمد مرادی، تدوینگران: رضا بهارانگیز و علیرضا رضایی ، یاسر سنایی، محمدمهدی بهرامی نژاد ،سیدمحمد حسینی پاریزی ، حسین بیات ،اعضای گروه طراحی:سید محس حسینی ، محمود کریمی ، دکتر سهیل عظیمی،یاسر سنایی،مهدی طاهری موسی آبادی ، سید جعفر صابری ، مجید رکنی و ابوالفضل حاجیان ، روابط عمومی: سپیده حیدر آبادی٠٩:٤٥ - دوشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٦٥٣٠٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٦سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است