شنبه ٣٠ تير ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  • با کارگردانی بهمن فرمان آرا ، برنامه سینماهای کشور
  • با کارگردانی محمد حسین لطیفی - برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • با کارگردانی بهمن کامیار ، برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

در شهر کتاب فرشته ؛

از اولین آلبوم رسمی "گروه حال" رونمایی شد

سینمای نو > سرویس موسیقی        

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، نخستین آلبوم رسمی موسیقایی گروه «حال»  با عنوان «خاطرات پراکنده» بعداز ظهر پنجشنبه 19 اسفندماه در شهر کتاب فرشته رونمایی شد. این آلبوم پس از انتشار چند تک آهنگ در فضای مجازی توسط این گروه منتشر شده است.

گروه حال طی خبری که در شبکه اجتماعی خود منتشر کرده بود از رونمایی آلبوم خاطرات پراکنده خبر داده بود و این اعلان عمومی در ساعات اولیه انتشار ، آمار بازدید قابل توجهی را به خود اختصاص داد. جمعیت مشتاق و ازدحام قابل توجه در روز رونمایی آلبوم خاطرات پراکنده خبر از ظهور یک گروه موسیقی تلفیقی جدید و موفق با آینده ای روشن خبر می دهد.

در ابتدای مراسم ؛ قبل از آمدن گروه به روی صحنه پخش اولین آهنگ آلبوم خاطرات پراکنده با عنوان «دیوانه وار» جمعیت را به وجد آورد. بلافاصله پس از پخش آهنگ محمد فکری، مقداد مهدوی و علی جمالی به عنوان اعضای اصلی گروه به روی صحنه آمدند و به اجرای بخشی از یکی از آهنگ‌های محبوب گروه حال با نام «یک اتفاق خوب» که قبلا منتشر شده بود پرداختند.

محمد فکری، خواننده و سرپرست گروه پس از خوشامدگویی به شرح چگونگی شکل گیری حال و خاطرات پراکنده پرداخت. پس از آن سید عبدالجواد موسوی به عنوان شاعر اصلی این آلبوم به شرح همکاری خود با گروه حال پرداخت و صحبت هایش را با خوانش یکی از سروده هایش پایان داد.

در ادامه مراسم از انیمیشن یک اتفاق خوب به کارگردانی الهه علی محمدی رونمایی شد و پس از آن گروه مجددا به روی صحنه آمدند و به اجرای قطعاتی از اولین آلبوم رسمیشان پرداختند. علاوه بر کیفیت خوب اجرا که جمعیت را به وجد آورد، همخوانی تعداد قابل توجهی از حضار از نکات جالب توجه این بخش بود.

در انتهای این اجرا، محمد فکری دو بیت از حافظ را بدون همراهی نوازندگان گروه به عنوان هدیه نوروزی برای حضار اجرا کرد. پایان بخش این مراسم جشن امضاء آلبوم بود.

در این اجرا محمد فرخی، نیما ناظمی و میلاد صادقی به ترتیب به عنوان نوازنده کاخن، گیتار آکوستیک و گیتار باس گروه حال را همراهی می کردند. محمد فکری (خواننده و سرپرست)، مقداد مهدوی(پیانیست) و علی جمالی(گیتار الکتریک) نیز به عنوان اعضای اصلی در این مراسم حضور داشتند.١٤:١٩ - شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٥    /    شماره : ٥٩٦٣٦    /    تعداد نمایش : ٣٤٤سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است