چهارشنبه ٠٥ مهر ١٤٠٢

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه های سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

از چهارشنبه 10 خرداد ؛

"صداتو" با امکان تعاملی جدید فیلیمو منتشر شد!

سینمای نو > سرویس نمایش خانگی  

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل روابط عمومی فیلیمو ، "صداتو" نام جدیدترین محصول فیلیمو است که انتشار آن از صبح چهارشنبه ۱۰ خرداد ماه در این پلتفرم آغاز شد.

"صداتو" یک فضای موزیکال و معمایی دارد و با راه‌اندازی ماژول پرسش و پاسخ حین تماشا، مخاطبان را غافلگیر می‌کند و لحظات پرهیجانی را برای دنبال کنندگان مسابقه خواهد ساخت. 

این مسابقه، تازه‌ترین برنامه تولیدی فیلیموست که جنبه سرگرمی دارد و با ترکیب مهیج موسیقی و معما، مخاطب را درگیر خود می‌کند. کارگردانی و تهیه‌کنندگی "صداتو" را حامد جوادزاده برعهده دارد و محسن کیایی آن را اجرا می‌کند.

همچنین در این مسابقه یک گروه ۴ نفره «یاور» حضور دارند که متشکل است از شبنم مقدمی، محمد بحرانی، امیرمهدی ژوله و محسن شریفیان .  یاورانِ صداتو، شرکت‌کننده را در جریان مسابقه راهنمایی می‌کنند و در مسیر بازی پرهیجان ، خود نیز بخشی از بازی خواهند شد.

این برنامه با تمرکز بر تنوع موسیقی ایرانی و شرقی و تکیه بر فرهنگ اصیل ایرانی، از سایر برنامه‌های حوزه موسیقی و خوانندگی متفاوت است.

"صداتو" را هر چهارشنبه‌ ساعت ۸ صبح می‌توانید بر روی فیلیمو مشاهده کنید.١٨:٠٠ - چهارشنبه ١٠ خرداد ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٢٨٢١    /    تعداد نمایش : ٣١سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است