يکشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٤٠٣

آخرین اخبار :



  چاپ        ارسال به دوست

در چهل‌ و دومین دوره برگزاری ؛

اسامی نامزدهای بخش سودای سیمرغ جشنواره فیلم فجر اعلام شد

سینمای نو > سرویس سینما    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، مجتبی امینی دبیر چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در نشستی خبری ، فهرست نامزدهای این دوره از جشنواره را در بخش سودای سیمرغ به شرح زیر اعلام کرد.

نامزد بهترین جلوه‌های بصری :

۱- هادی اسلامی برای فیلم پرویز خان

۲- حسن ایزدی برای فیلم قلب رقه

۳- محمد برادران برای فیلم احمد

۴- کامیار شفیع‌پور برای فیلم مجنون

۵- امیر ولی‌خانی برای فیلم نوروز

نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی :

۱- آرش آقابیگ برای فیلم بهشت تبهکاران

۲- حمید رسولیان برای فیلم دست ناپیدا

۳- ایمان کرمیان برای فیلم آسمان غرب

۴- ایمان کرمیان برای فیلم قلب رقه

۵- ایمان کرمیان برای فیلم مجنون

نامزدهای بهترین چهره‌پردازی :

۱- شهرام خلج برای فیلم پروین

۲- محسن دارسنج برای فیلم صبح اعدام

۳- مرتضی کهزادی برای فیلم احمد

۴- مهرداد میرکیانی برای فیلم تابستان همان سال

۵- مهین نویدی برای فیلم بهشت تبهکاران

نامزدهای بهترین طراحی صحنه :

۱- کامیاب امین عشایری برای فیلم تابستان همان سال

۲- بهزاد جعفری طادی برای فیلم مجنون

۳- بهنام جعفری طادی برای فیلم قلب رقه

۴- محسن خدابخش برای فیلم پرویز خان

۵- امیر زاغری برای فیلم آبی روشن

نامزدهای بهترین طراحی لباس :

۱- رویا ابراهیمی برای فیلم پروین

۲- مهرنوش بیانی برای فیلم تابستان همان سال

۳- علی شیرمحمدی برای فیلم صبح اعدام

۴- آزاده قوام برای فیلم نوروز

۵- اصغر نژاد ایمانی برای فیلم بهشت تبهکاران

نامزدهای بهترین صدابرداری:

۱- بهمن اردلان برای فیلم آسمان غرب

۲- طاهر پیشوایی برای فیلم احمد

۳- عباس رستگارپور برای فیلم آغوش باز

۴- هادی ساعد محکم برای فیلم مجنون

۵- امیر عاشق حسینی برای فیلم قلب رقه

نامزدهای بهترین صداگذاری :

۱- بهمن اردلان برای فیلم آسمان غرب

۲- امین شریفی برای فیلم قلب رقه

۳- علیرضا علویان برای فیلم تابستان همان سال

۴- علیرضا علویان برای فیلم مجنون

۵- آرش قاسمی برای فیلم آبی روشن

نامزدهای بهترین موسیقی متن :

۱- مجید انتظامی برای فیلم مجنون

۲- مسعود سخاوت‌دوست برای فیلم شور عاشقی

۳- فرید سعادتمند برای فیلم آبی روشن

۴- بهزاد عبدی برای فیلم پروین

۵- کارن همایونفر برای فیلم قلب رقه

نامزدهای بهترین تدوین :

۱- بهروز افخمی برای فیلم صبح اعدام

۲- حسن حسندوست برای فیلم پرویز خان

۳- مهدی سعدی برای فیلم قلب رقه

۴- میثم مولایی برای فیلم آسمان غرب

۵- حمید نجفی‌راد برای فیلم مجنون

نامزدهای بهترین فیلمبرداری :

۱- علیرضا برازنده برای فیلم آسمان غرب

۲- فرشاد خالقی برای فیلم پروین

۳- پیمان عباس‌زاده برای فیلم آبی روشن

۴- امیر کریمی برای فیلم بهشت تبهکاران

۵- کوهیار کلاری برای فیلم تابستان همان سال

نامزدهای بهترین نقش مکمل مرد :

۱- پیام احمدی‌نیا برای فیلم شور عاشقی

۲- بهزاد خلج برای فیلم مجنون

۳- داود فتحعلی‌بیگی برای فیلم صبح اعدام

۴- رامین ناصرنصیر برای فیلم پروین

۵- رضا یزدانی برای فیلم بهشت تبهکاران

نامزدهای بهترین نقش مکمل زن :

۱- ناهید استواری برای فیلم شه‌سوار

۲- رویا جاویدنیا برای فیلم تابستان همان سال

۳- آزاده صمدی برای فیلم نبودنت

۴- شبنم قربانی برای فیلم مجنون

۵- لادن مستوفی برای فیلم بهشت تبهکاران

۶- مهرو نونهالی برای فیلم تابستان همان سال

نامزدهای بهترین نقش اول مرد :

۱- سجاد بابایی برای فیلم مجنون

۲- سعید پورصمیمی برای فیلم پرویز خان

۳- شهرام حقیقت‌دوست برای فیلم قلب رقه

۴- ارسطو خوش‌رزم برای فیلم صبح اعدام

۵- علی شادمان برای فیلم تابستان همان سال

۶- جواد عزتی برای فیلم تمساح خونی

نامزدهای بهترین نقش اول زن :

۱- مارال بنی‌آدم برای فیلم پروین

۲- سارا حاتمی برای فیلم آبی روشن

۳- سحر دولتشاهی برای فیلم نبودنت

۴- ساره رشیدی برای فیلم احمد

۵- شهره موسوی برای فیلم شور عاشقی

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

۱- بهروز افخمی برای فیلم صبح اعدام

۲- علی ثقفی برای فیلم پرویز خان

۳- محمود کلاری برای فیلم تابستان همان سال

نامزدهای بهترین فیلم اول :

۱- آپاراتچی به تهیه‌کنندگی سجاد نصرالهی نسب

۲- بی بدن به تهیه‌کنندگی مصطفی احمدی

۳- پرویز خان به تهیه‌کنندگی عطاء پناهی

۴- مجنون به تهیه‌کنندگی عباس نادران

نامزدهای بهترین کارگردان اول :

۱- علی ثقفی برای فیلم پرویز خان

۲- مرتضی حسینعلی‌زاده برای فیلم بی‌بدن

۳- مهدی شامحمدی برای فیلم مجنون

۴- جواد عزتی برای فیلم تمساح خونی

۵- علی طاهرفر برای فیلم آپاراتچی

نامزدهای بهترین کارگردانی :

۱- بهروز افخمی برای فیلم صبح اعدام

۲- علی ثقفی برای فیلم پرویز خان

۳- مسعود جعفری جوزانی برای فیلم بهشت تبهکاران

۴- مهدی شامحمدی برای فیلم مجنون

۵- جواد عزتی برای فیلم تمساح خونی

۶- محمود کلاری برای فیلم تابستان همان سال

نامزدهای بهترین فیلم :

۱- علی اوجی برای فیلم تابستان همان سال

۲- عطاء پناهی ببرای فیلم پرویز خان

۳- علی شیرمحمدی برای فیلم صبح اعدام

۴- عباس نادران برای فیلم مجنون

۵- حبیب‌اله والی‌‌نژاد برای فیلم آسمان غرب



٢٠:٠٠ - شنبه ٢١ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٧٦٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٢٨







سینمای ایران در گذر تاریخ



فیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است