يکشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

ناصر ممدوح در گفتگو با موزه سینما :

میخواستم بازیگر شوم اما جذب دوبله شدم

سینمای نو > سرویس سینما

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی موزه سینما، ناصر ممدوح با بیان اینکه در بهمن سال ۱۳۲۱ به دنیا آمده ایت، گفت: اولین بار که به سینما رفتم سیزده سال داشتم و از همان زمانی که پرده نقره‌ای را برای اولین بار دیدم جذب سینما شدم. آن زمان بسیار خجالتی بودم و هنوز هم البته تا حدی همین‌گونه هستم.

وی ادامه داد: با خود فکر کردم چگونه می‌توانم وارد سینما شوم و به این نتیجه رسیدم که باید ابتدا فیلمنامه بنویسم. در نتیجه پیش آقای میثاقیه رفتم. او گفت متن را می‌خوانم و هفته آینده به نزد من بیا. بعدها ایشان به من گفت شما صدای خوبی دارید، چرا به سمت دوبله نمی‌روید؟ او من را برای این کار معرفی کردند و در آنجا حتی از من تست هم نگرفتند. و همین اتفاق راه من را در زندگی عوض کرد.

ممدوح  خاطرنشان کرد: اولین بار در فیلم «زنده باد زاپاتا» نقش یک سرباز را به من دادند و بسیار برای آن استرس داشتم. در آن مقطع صداهای بم بسیار مورد توجه بود و زمانی که دیالوگ را گفتم آن‌ها من را تشویق کردند‌.

وی با بیان اینکه به بازیگری علاقه زیادی داشته است، بیان داشت: دوبله من را بیشتر جذب خود کرد زیرا در دوبله احساس می‌کنم من هستم که به شخصیت‌ها روح و زندگی می‌دهم.

ممدوح خاطرنشان کرد: یادم می آید داریوش فرهنگ مجموعه‌ای به نام «راه شب» ساخته بودند ولی هنوز گوینده آن انتخاب نشده بود او از من دعوت به همکاری کرد. اولین شبی که این مجموعه پخش شد تماس‌های بسیار زیادی دریافت کردم‌.

وی با بیان اینکه هر ویژگی مثبتی که در او وجود دارد از الطاف الهی است، بیان داشت: من معتقدم اگر می‌توانیم به هر کسی کمک کنیم باید این کار را انجام دهیم و اگر نمی‌توانیم، نباید مانعی بر سر راه او باشیم. هر چه که می‌خواهید را از خداوند طلب کنید و بر او توکل داشته باشید.٢١:٠٠ - جمعه ٢٠ بهمن ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٧٦٠١    /    تعداد نمایش : ١٣٧سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است