سه شنبه ٢٩ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

از 18 تا 28 اسفندماه ؛

گالری ایده میزبان دهمین نمایشگاه فروش سالانه شد

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی       

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی این رویداد ؛ آرش سلطانعلی مدیریت گالری ایده گفت : گالری ایده با هدف حمایت از هنرمندان و رونق اقتصادی و معرفی هنرمندان به بازارهای ثانویه اقدام به برپایی نمایشگاه های فروش سالانه می کند و در سال جاری این دومین نمایشگاه فروش سالانه است که برپا می کنیم. نمایشگاه فروش سالانه پیشینی که برگزار کردیم به فروش آثار هنرمندان جوان اختصاص داشت و این نمایشگاه نیز به فروش آثار هنرمندان شناخته شده اختصاص دارد.

او افزود: در این نمایشگاه 45 نقاشی در ابعاد و با تکنیک های مختلف به نمایش درآمده است و این آثار از 10 میلیون تا 900 میلیون تومان قیمت گذاری شده اند و بنا به مسئولیت اجتماعی گالری ایده، بخشی از عواید این نمایشگاه را به مقوله آموزش در مناطق محروم سیستان و بلوچستان اختصاص داده است.

در این نمایشگاه که از 18 اسفندماه آغاز شده، آثاری از هنرمندان: عباس کانوزیان، محمود اولیا، منوچهر نیازی، محمد فاسونکی، نیکزاد نجومی، رضا بانگیز، جلال متولی، هادی ضیاءالدینی، مهدی ضیاءالدینی، نیلوفر قادری نژاد، رضا هدایت، رضا حسینی، بهزاد شیشه گران، حبیب توحیدی، شهلا آرمین، جمشید حقیقت شناس، محسن یونسی، حامد صدرالرحامی، عبدی اسبقی، طاهره صمدی طاری، هادی جمالی و اکرم افضلی به نمایش درآمده است.

علاقه مندان جهت بازدید از آثار این هنرمندان می توانند تا ۲۸ اسفندماه به گالری ایده واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، شماره ۲۶ مراجعه کنند.١٩:١٩ - شنبه ١٩ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٨٠٩٢    /    تعداد نمایش : ٢١٤گالری ها


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است