سه شنبه ٢٩ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حضور وزیر ارشاد ؛

پوستر جشنواره "فیلم،تئاتر اهواز" رونمایی شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، در ابتدای این مراسم که با حضور سیدمحمد هاشمی قائم مقام وزیر ارشاد ، ابراهیم متینیان رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان، سیدکریم حسینی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی، مجید منادی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان محمد یاقوت پور رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خوزستان ،سعید نگراوی دبیر اولین جشنواره بین‌المللی "فیلم،تئاتر اهواز" حمید سالاروند رئیس انجمن هنرهای نمایشی اهواز ،محمود بهرامی مشاور دبیر، مرتضی منصوری مدیر امور بین‌المللی، احمد انصاری مسول هماهنگی جشنواره مجید منادی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان برگزار شد ، در مورد نحوه شکل گیری این جشنواره گفت: خوزستان تنها فقط به خاطر  صنعت نفت و فولاد مطرح نیست بلکه هنرمندان صاحب نام و ایده دارد که همواره در تمام رویدادهای فرهنگی و هنری کشور موفق ظاهر می شوند.

مجید منادی با بیان جمله ای از سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مبنی بر این که مقاومت و پایداری ما برای ایجاد صلح در جهان است و این موضوع دست مایه و محوریتی برای برپایی این جشنواره شد که با طراحی هنرمندان استان برای اولین بار در کشور به صورت بین المللی برگزار میگردد.

در ادامه سعید نگراوی دبیر جشنواره در مورد نحوه برگزاری این رویداد گفت: این جشنواره تحت عنوان اولین جشنواره بین‌المللی «فیلم،تئاتر اهواز» با شعار ایران ، تئاتر ، صلح و دوستی در اسفندماه به مدت یک هفته در شهر اهواز و هم زمان در چهار شهر استان خوزستان و مراکز استانها و چند شهر در دیگر استانها برگزار می شود.

سعید نگراوی ادامه داد با رایزنی هایی صورت گرفته تعداد زیادی از کارگردانان و هنرمندان داخلی و خارجی ضمن استقبال از این رویداد آمادگی خود را جهت حضور و شرکت در این جشنواره اعلام کردند.

وی افزود از دیگر اهداف این جشنواره ایجاد بازار جهانی تئاتر و گسترش و تبادل فرهنگی با دیگر کشورها است.

محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن استقبال از این جشنواره بر گسترش و اجرای درست آن تاکید کرد و برای هر چه بهتر برگزار شدن آن قول همکاری داد.

در پایان این نشست از پوستر نخستین جشنواره بین‌المللی "فیلم،تئاتر،اهواز" توسط وزیر ارشاد رونمایی و امضا شد.١٨:٥٢ - چهارشنبه ٢٢ آذر ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٦٥٦٢    /    تعداد نمایش : ٣٦٧سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است