سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با پخش اختصاصی و رایگان ؛

زمان پخش "ضد" در "تماشاخونه" اعلام شد

سینمای نو > سرویس نمایش خانگی  

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی پلتفرم "تماشاخونه" ، در این فصل از رئالیتی شوی "ضد" ۳۰ نفر از بازیگران و هنرمندان سینما و تلویزیون در گروه های ۱۰ نفره رقابت خواهند کرد و بازیگران شاخص در مرحله نهایی رو به روی هم قرار خواهند گرفت.

براین اساس بازیگرانی چون امیرحسین رستمی ، الیکا عبدالرزاقی ، کمند امیرسلیمانی ، حدیث میرامینی، هومن خیاط، بهنام تشکر، مجتبی پوربخش، امیر کاظمی، علی صالحی و امیرحسین مدرس به عنوان بازیکنان اولین قسمت از رئالیتی شوی "ضد" با اجرای مجید واشقانی باهم به رقابت می پردازند.

"ضد" یک بازی گروهی استدلالی و استنتاجی است که در هر قسمت ۱۰ نفر در نقش جاسوس ها و ضد جاسوس ها و گروگان یا توریست به یک رقابت ذهنی و جذاب می پردازند.

در این فصل از رئالیتی شوی "ضد" سه گروه حضور دارند که هر گروه، سه بازی اختصاصی انجام می‌دهند و در نهایت بازیکنان برتر انتخاب و به فینال می‌روند.

رئالیتی شوی "ضد" به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید ابوطالب و اجرای مجید واشقانی در ۱۵ قسمت ۹۰ دقیقه ای یکشنبه ها ساعت ۲۰ به‌ طور رایگان و اختصاصی در پلتفرم "تماشاخونه" قابل مشاهده است.١١:١٠ - سه شنبه ٢٠ تير ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٣٥٢١    /    تعداد نمایش : ١١١سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است