سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حکم معاون صدا ؛

دبیر ستاد انتخابات معاونت صدا منصوب شد

سینمای نو > سرویس رادیو

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی معاونت صدا، در حکم علی بخشی زاده معاون صدا آمده است: با توجه به سوابق و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان "دبیر ستاد انتخابات معاونت صدا" در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منصوب می‌شوید. 

ارتباط مستمر با ستاد انتخابات سازمان صدا و سیما و ابلاغ مصوبات به شبکه های رادیویی، هماهنگی و ارتباط با نمایندگان انتخابات شبکه های رادیویی از طریق برگزاری جلسات مستمر برای اعتلا بخشی به نقش معاونت صدا در زمینه سازی هنرمندانه برای انتخابات پرشور و برنامه ریزی مناسب برای ضبط برنامه های قانونی نامزدها در رادیو از مهمترین وظایف محوله است. بهره گیری بهینه از همه ظرفیت های رادیو با جمع آوری طرح های انتخاباتی شبکه ها و برنامه ریزی مناسب برای تولید برنامه های متنوع و خلاقانه رادیویی با هدف افزایش آگاهیهای عمومی، زمینه سازی شکل گیری حضور حداکثری مردم در انتخابات، ارزیابی و نظارت مستمر برنامه های انتخاباتی شبکه های رادیویی در چارچوب سیاست های مصوب از دیگر مأموریت های جنابعالی است.

توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و انجام وظایف محوله از خداوند قادر متعال مسئلت می‌نمایم.١٢:١٧ - يکشنبه ٦ خرداد ١٤٠٣    /    شماره : ١٠٩٢٩٢    /    تعداد نمایش : ١١٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است