چهارشنبه ٢٧ تير ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

در تالار هنر ؛

کارگاه های آموزشی بازیگری و موسیقی برگزار می شود

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی تالار هنر، کارگاه های آموزشی تالار هنر که تحت عنوان خانه هنر خلاق معرفی شده اند از طریق سایت ایران تئاتر هنرجو می پذیرند.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت ایران تئاتر و ورود به بخش خانه هنر خلاق فرم ثبت نام کارگاه های آموزشی را پر کنند.

کارگاه های بازیگری ویژه کودک و نوجوان ، هجده‌ جلسه‌ برگزار و با اجرای پروژه عملی در پایان دوره همراه است. شروع کلاس ها از روز 18 تیر خواهد بود.

کارگاه های موسیقی با توجه به اهمیت شناخت ریتم در همه حوزه‌های تئاتر و لزوم تقویت هوش شنیداری و کلامی نیز برای گروه سنی کودک و نوجوان هنرجو می پذیرد.

کارگاه های روانشناسی که نزدیک‌ترین رشته به هنرهای نمایشی محسوب می‌شود نیز در عناوین  "یار خودت باش" و "خودت را بشناس" برای نوجوانان و مادران طراحی شده است. تربیت فرزند و نوع تعامل و حل مسئله، تقویت ارتباط‌جمعی، ارتباط و اعتمادبه‌نفس بخشی از مباحث مطرح‌‌شده در این دوره های آموزشی خواهد بود.

علاقه مندان می توانند از طریق لینک https://theater.ir/fa/form_data/add/form_id=265 نسبت به ثبت نام دوره های آموزشی اقدام کنند.

شماره های 88306640 و 88847272 بخش آموزش تالار هنر نیز برای ارتباط با خانواده ها اعلام شده است. ١٣:٣٣ - شنبه ١٠ تير ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٣٣٢٤    /    تعداد نمایش : ١٣٧سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است