پنج شنبه ٢٨ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • تهران - تئاتر سنگلج
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

با دوبله اختصاصی ؛

"لبه زمین" در شبکه تهران دیده می شود

سینمای نو > سرویس تلویزیون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ؛ مستند "لبه زمین" در گونه مستند ، ماجراجویی و ورزشی محصول آمریکا در سال ۲۰۲۲ قرار است از شبکه تهران پخش شود.

مدیر دوبله این مستند داود نماینده و صدابردار آن مهدی پاینده است. محمد بهاریان، علی بیگ محمدی، مونا خجسته، ابوالفضل شاه بهرامی، نسرین کوچک خانی و داود نماینده صداپیشه های این اثر بوده اند.

خلاصه روایت این مستند از این قرار است که چندین ورزشکار در رشته‌های مختلف ورزشی (قایق رانی، صخره نوردی، اسکی) عازم سفری چالش برانگیز می‌شوند تا رکوردی بیاد ماندنی از خود در رشته‌هایشان به جا بگذارند.

مجموعه مستندی بسیار هیجان انگیز و زیبا در مورد ورزش های مهیجی مانند قایق سواری در رودخانه، صخره نوردی و موج سواری که مطمئناً می تواند جذابیت های خاص خود را برای دوستداران ورزش و به ویژه رشته های ورزشی مذکور داشته باشد.

شبکه تهران، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته است و پس از طی مراحل تایید و روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله این عنوان برای مخاطبان این شبکه پخش خواهد شد.١٩:٢٥ - شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٤٠٣    /    شماره : ١٠٩١٠٦    /    تعداد نمایش : ١١٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است