پنج شنبه ٢٨ تير ١٤٠٣

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • تهران - تئاتر سنگلج
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

با اتمام دوبله ؛

"ناگهانی" در شبکه تماشا دیده می شود

سینمای نو > سرویس تلویزیون 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ؛ سریال "ناگهانی" در گونه درام، رازآمیز و علمی ـ تخیلی، محصول آمریکا در سال ۲۰۱۹ قرار است از شبکه تماشا سیما پخش شود.

مدیر دوبله این سریال شیلا آژیر و صدابرداری آن به عهده اکبر صالحی بوده است. رضا آفتابی، ارغوان افراسیاب، رضا الماسی، دانیال الیاسی، محمد بهاریان، ارسلان جولایی، شراره حضرتی، امیر حکیمی، مونا خجسته، مریم رادپور، شیرین روستایی، آرزو روشناس، افشین زی نوری، لادن سلطان پناه، ابوالفضل شاه بهرامی، مریم شاهرودی، سحر صحامیان، بهروز علی محمدی، شروین قطعه ای، مریم معینیان، غلامرضا مهرزادیان، علی همت مومیوند، نیما نکویی فرد و شیلا آژیر صداپیشه های این اثر بوده اند.

این سریال درباره دختری به نام پایپر است که ظاهری انسانی دارد اما ربات است. او وارد زندگی یک کارآگاه شده و به کمک یکدیگر از قدرت گرفتن یک ربات سوء استفاده‌گر جلوگیری می‌کنند. 

"ناگهانی" درامی علمی تخیلی درباره هوش مصنوعی و چالش های مرتبط با آن و ابعاد مثبت و منفی تکنولوژی که هم به لحاظ سؤالاتی که در این زمینه مطرح می کند می تواند مورد توجه قرار گیرد و هم در عین حال داستان آن به اندازه ی کافی تعلیق و هیجان دارد که مخاطب را سرگرم و با خود همراه کند.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل، مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه‌ تماشا ، برای مخاطبان پخش شود.١٦:٢١ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠٣    /    شماره : ١٠٩١٢٣    /    تعداد نمایش : ١٣٢سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است