يکشنبه ١٣ اسفند ١٤٠٢

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

بنابر اعلام روابط عمومی ؛

12 درخواست در جلسه شورای نظارت بر آموزشگاه های موسیقی بررسی شد

سینمای نو > سرویس موسیقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری معاونت امورهنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صد و هفتاد و ششمین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا ، روز یکشنبه 21 شهریورماه برگزارشد.

در این جلسه پرونده 12 نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضا شورا بررسی شد. پرونده 9 نفر از متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی از استان های آذربایجان غربی، کرمانشاه و مازندران (هر استان دو نفر) و بوشهر، سمنان و هرمزگان (هر استان یک نفر) به صورت آنلاین بررسی شد و همچنین سه نفر از متقاضیان از استان های تهران و البرز به صورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند و پرونده آنها در شورا بررسی شد.

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های  آزاد موسیقی، با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله‌ یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی، احمد صدری  به عنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر آموزش اعضا شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی هستند.١١:١٨ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٩٢٥٢٦    /    تعداد نمایش : ٣٩٤سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است