چهارشنبه ٢٥ تير ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر ؛

دبیر جشنواره با مهمانان خارجی حاضر در SHOWCASE دیدار کرد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر، بامداد یکشنبه ۲۸ بهمن، نادر برهانی‌مرند، دبیر جشنواره‌ سی و هفتم و سعید اسدی، مدیر بخش‌الملل این رویداد تئاتری، در فضایی صمیمانه با مهمانان خارجی حاضر در SHOWCASE  در هتل فردوسی تهران، دیدار کردند.

SHOWCASE یا «نخستین پیشخوان ملی هنرهای اجرایی ایران» امکانی است برای کارگردانان و گروه‌های تئاتری ایرانی در سی و هفتمین جشنواره‌ بین‌المللی تئاتر فجر تا آن‌چه را انجام داده و می‌دهند در قالبی متمرکز و فشرده در معرض دید مهمانان خارجی بگذارند.

نادر برهانی‌مرند در این نشست صمیمانه تاکید کرد که وظیفه‌ خود دانسته است تا به دیدار مهمانان حاضر در SHOWCASE برود. برهانی پیشخوان هنرهای اجرایی را فرصتی مغتنم برای تئاتر ایران دانست و اطمینان داد که مهمانان از این سفره رنگین دستاوردهای مهم و نابی برای جشنواره ها و کمپانی های خود به ارمغان خواهند برد .  او سپس به ارائه‌  توضیحاتی در مورد ویژگی های جشنواره تاتر فجر پرداخت و با ارایه آماری مختصر تفاوت ها و تشابه های جشنواره فجر با سایر جشنواره ها را بر شمرد‌.سپس حاضرین به طرح سوالاتی در مورد جشنواره پرداختند و از زبان دبیر جشنواره و دکتر اسدی پاسخ گرفتند.

سی و هفتمین جشنواره‌ تئاتر فجر از ۲۲ بهمن تا چهارم اسفند به دبیری نادر برهانی‌مرند در حال برگزاری است.١٦:٢٢ - يکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٧٦١٣٤    /    تعداد نمایش : ٣٠٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است