يکشنبه ١٣ اسفند ١٤٠٢  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی مجموعه ؛

برنامه اجراهای مجموعه تئاترشهر اعلام شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، در دور جدید اجراهای مجموعه تئاترشهر، در شهریورماه 1402 شش نمایش در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه روی صحنه است. 

در تالار اصلی نمایش «بک تو بلک» به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان، با ساعت‌های 18 و 20:30 مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 200، 150 و  100 هزارتومان از 26 مردادماه آغاز شده و در آن سجاد افشاریان، نیکو بستانی و مهدی زندیه به عنوان بازیگر حضور دارند

تالار چهارسو نیز با دو نمایش «چخفته» به کارگردانی اشکان پیردل زنده ساعت 18:15 مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 110 هزار تومانی و «سوسمار» به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی از 6 شهریورماه ساعت 20:15 مدت زمان یک‌ساعت و قیمت بلیت 120 هزار تومانی، میزبان علاقه‌مندان خواهدبود.

در نمایش «چخفته» رومینا فرمانی، فرزانه محمدحسین، یگانه منصوری، سارا زارعی، امیرحسین فروتن، سارا عزیزی، کیارش زرین، سیاوش کریما، محمدعلی الحمد و محمدعلی براتی به عنوان بازیگر حضور دارند.

همچنین بهار مشیری، ابوذر ساعدی، فرزانه برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده به عنوان بازیگر در نمایش «سوسمار» ایفای نقش می‌کنند.

تالار قشقایی نیز از روز دوشنبه 6 شهریورماه میزبان نمایش «شبیه خون» به نویسندگی سهراب حسینی و کارگردانی محمد حاتمی  با مدت زمان 70 دقیقه، قیمت بلیت 130 هزار تومان و ساعت اجرای 18:15 شده است. در این نمایش محمد حاتمی و صدف محسنی به عنوان دو بازیگر نمایش حضور دارند.

در تالار سایه از روز جمعه 3 شهریورماه دو نمایش «کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» به نویسندگی وکارگردانی مجید شکری و «آوینیون» به نویسندگی و کارگردانی حسن معینی به صحنه رفته‌اند. 

نمایش«کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند» ساعت 18 با مدت زمان 75 دقیقه قیمت بلیت 100 هزارتومان و بازی مجید شکری،‌ مرتضی دلداده، سارا رضایی و بنیامین صیادی‌نیا نیز از 3 شهریورماه روی صحنه است.

نمایش دیگر تالار سایه با عنوان «آوینیون» ساعت 20 و مدت زمان 95 دقیقه و قیمت بلیت 110 هزارتومان از 3 شهریورماه شروع به اجرا کرده و در آن عبدالحمید گودرزی،‌ امیر جوشقانی، ملیحه بقایی و سعید عساکره به عنوان بازیگر حضور دارند. 

در کارگاه نمایش، با اتمام نمایش «شازده کوچولو» تا روز 26 شهریورماه نمایش جدیدی به صحنه نخواهد رفت١٤:٠٠ - شنبه ١١ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٤٥١٦    /    تعداد نمایش : ٦٠سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است