سه شنبه ٠٥ مهر ١٤٠١

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با برگزاری مجمع عمومی ؛

فعالیت "انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران" آغاز شد

سینمای نو > سرویس موسیقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی موسیقی تئاتر ایران، نخستین گردهمایی عمومی فوق‌العاده این انجمن به عنوان مجمع موسسان، روز یکشنبه نهم آبان ماه ۱۴۰۰ با حضور آهنگسازان، خوانندگان و نوازندگان تئاتر کشور در عمارت خانه تئاتر برگزار گردید و اعضای هیأت مدیره انتخاب شدند.

پس از اعلام رسمیت جلسه و انتخاب هیأت رئیسه و ناظرین، ابتدا اساسنامه انجمن صنفی با اکثریت آرا به تصویب رسیده و متعاقبا روزنامه کار و کارگر برای درج آگهی‌های انجمن با تایید اکثریت حاضرین معین گردید. 

پس از اعلام و درج اسامی نامزدهای هیأت مدیره و بازرسی، انتخابات با حضور و نظارت نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد و اعضای اولین هیأت مدیره و بازرسان انجمن موسیقی تئاتر ایران بشرح ذیل معرفی شدند.

اعضای اصلی هیأت مدیره:

١: سعید ذهنی

۲: ریچارد عیسی‌پور

٣: شروین عباسی

۴: شهرام نجاتی

۵: فرشاد فزونی

اعضای علی‌البدل هیأت مدیره:

١: محمد فرشته نژاد

٢: حامد ابراهیمی

بازرس:

علی المعی

بازرس علی البدل:

احسان تارخ

بدین ترتیب «انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران» تاسیس گردید و هیأت مدیره این انجمن پیرو تشکیل اولین جلسه خود در روز چهارشنبه مورخ ١٢ آبان‌ماه ١۴٠٠ در حضور همه منتخبین اصلی و علی البدل و بازرسان با تعیین سمت‌های اجرایی رسماً ٱغاز به کار نمود. در این جلسه، سعید ذهنی به عنوان رئیس، شهرام نجاتی به عنوان نایب رئیس و شروین عباسی در سمت دبیر اجرایی هیأت مدیره، ریچارد عیسی پور به عنوان خزانه‌دار و محمد وفایی به عنوان مدیر روابط عمومی انجمن صنفی مذکور انتخاب و منصوب گردیدند.

در جلسه دوم هیأت مدیره این انجمن صنفی، سیاست‌های کلی، چشم‌اندازها، خط مشی و برنامه‌های کاری هیأت مدیره و انجمن صنفی سراسری موسیقی تئاتر ایران، بررسی، تبیین و تعیین گردید.١٥:٤٩ - شنبه ٢٢ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٩٣٧٥٥    /    تعداد نمایش : ١٥٣سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است