سه شنبه ٠٥ مهر ١٤٠١

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

در شورای نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی ؛

16 درخواست مجوز تاسیس آموزشگاه موسسیقی بررسی شد

سینمای نو > سرویس موسیقی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و آموزش های هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی، با حضور مدیرکل دفتر آموزش و اعضای این شورا، ۸ و ۹ آبان  ماه به صورت حضوری و آنلاین برگزار شد.

در این دو جلسه در مجموع 16 پرونده متقاضی دریافت مجوز آموزشگاه موسیقی توسط اعضای شورا بررسی شد. در صد و هشتاد و هشتمین جلسه شورا در هشتم آبان پرونده 9 نفر از  متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی بررسی شد.

 پنج  نفر از متقاضیان از استان های گلستان، قزوین،  زنجان، کرمانشاه، هرمزگان از هر استان یک نفر به صورت آنلاین،  همچنین  از استان‌های خوزستان و لرستان هر کدام  یک نفر و استان تهران دو نفر به صورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند. 

همچنین روز یکشنبه 9 آبان ماه صد و هشتاد و نهمین جلسه این شورا تشکیل شد و پرونده  هفت  نفر از  متقاضیان تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی بررسی  شد که  شش نفر از متقاضیان، از استان‌های گلستان، دو نفر، خوزستان، آذربایجان غربی و  فارس هرکدام یک نفر به صورت آنلاین، همچنین یک نفر  از استان تهران  به صورت حضوری در مصاحبه شرکت کردند و پرونده متقاضیان بررسی شد. 

این جلسات به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌های آزاد هنری، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور  و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های آزاد موسیقی، برگزار می شود.

 شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی متشکل از حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله‌‌یاری‌فومنی سرپرست دفتر موسیقی، احمد صدری به عنوان نماینده فرهنگستان هنر  و علی اکبر صفی پور، مدیرکل دفتر آموزش است.١٦:٠٩ - دوشنبه ١٠ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٩٣٥٣٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٤سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است