پنج شنبه ١٤ فروردين ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با پیشنهاد تشکیل شورای سیاستگزاری دایمی برای جشنواره موسیقی فجر ؛

چهارمین جلسه شورای ارزیابی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر برگزار شد

سینمای نو > سرویس موسیقی         

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر ، در این جلسه ، دکتر محمد سریر عضو شورا ؛ گفت: در جشنواره ها در کنار توجه به وجه عمومی جشنواره و حضور گونه های مختلف معمولا یک بخشی برای حفظ جایگاه جشنواره از نظر کیفی برنامه ریزی می شود که ضرورت دارد برای دوره های آینده جشنواره موسیقی فجر به این موضوع فکر شود.

محسن رجب پور ؛ عضو شورا نیز در این جلسه گفت: جشنواره  موسیقی فجر برای تکریم موسیقی است و در رشد و توسعه موسیقی نقش دارد. پیشنهاد می کنم یک شورای سیاستگزاری از صاحب نظران با توجه به وجوه گوناگون حوزه موسیقی برای جشنواره موسیقی فجر تشکیل شود که به طور مستمر و در طول سال درباره جشنواره نظر و پیشنهاد دهد.

حمید قبادی ؛ مشاور اجرایی معاونت امور هنری و نماینده معاونت در شورای ارزیابی جشنواره در این جلسه گفت: شورای ارزیابی جشنواره می تواند پرسش ها و پیشنهادهای خود را برای جشنواره مانند این که جشنواره رقابتی باشد یا غیررقابتی و ... مطرح کند تا صاحبنظران و هنرمندان درباره آن گفت و گو کنند و در بازنگری آیین نامه مورد توجه قرار گیرد.

داود گنجه ای؛ عضور شورای ارزیابی نیز در این جلسه گفت: براساس گزارش هایی که ارائه شد، جشنواره تاکنون به صورت منسجم پیش رفته است.

سیدامین مؤیدی اصفهانی؛ مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری نیز در این جلسه گفت: نکات و مواردی که از سوی شورای ارزیابی و یا هنرمندان و صاحبنظران طرح می شود؛ می تواند در بازنگری آیین نامه جشنواره موسیقی فجر مورد توجه قرار گیرد.

در چهارمین جلسه شورای ارزیابی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر سیدامین مؤیدی؛ مشاور برنامه ریزی و نظارت راهبردی معاونت امور هنری، حمید قبادی؛ نماینده معاونت امور هنری در شورای ارزیابی، محمد سریر، داود گنجه ای، زیدالله طلوعی به نمایندگی از جامعه هنرمندان موسیقی، علی اطیابی نماینده انجمن صنفی هنرمندان موسیقی، محسن رجب پور، نماینده مجمع صنفی تولیدکنندگان آثار شنیداری حضور داشتند.١٢:٤٢ - شنبه ١٤ دی ١٣٩٨    /    شماره : ٨٢٧٢١    /    تعداد نمایش : ٢٠٣سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است