چهارشنبه ٢٢ آبان ١٣٩٨

آخرین اخبار :



  چاپ        ارسال به دوست

با معرفی برگزیدگان ؛

سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به ایستگاه پایانی رسید

سینمای نو > سرویس موسیقی         

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، برگزیدگان سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان در سه شاخه «موسیقی دستگاهی»، «موسیقی کلاسیک» و « موسیقی نواحی» با حضور سیدعباس صالحی  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی ارشاد، علی ثابت نیا مدیرعامل انجمن موسیقی ایران، مهدی افضلی مدیرعامل موسسه توسعه هنرهای معاصر ایران، علی اکبر صفی پور مدیرعامل بنیاد رودکی، حمید قبادی مشاور معاون امور هنری،مسئولان فرهنگی و هنری، اعضای هیأت داوران سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، هنرمندان و اصحاب رسانه در تالار وحدت برگزار گردید.

براساس این گزارش، ابتدای مراسم بعد از قرائت آیاتی چند از قرآن کریم و پخش سرود ملی ، تیزری از روند برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان پخش شد.

سپس آراز وجودی یکی از شرکت‌کنندگان بخش موسیقی نواحی جشنواره روی صحنه حاضر شده و چندین قطعه از موسیقی آذربایجان را برای حضار اجرا کرد.

سیدعباس سجادی به عنوان مجری برنامه ضمن خوش آمدگویی گفت: بی تردید جشنواره ملی موسیقی جوان یکی از بهترین و معتبرترین جشنواره هایی است که در کشور برگزار می شود که عمده اعتبار خود را مدیون حضور هنرمندان بزرگی است که هرکدام در عرصه موسیقی وزنه سنگینی بوده که به عنوان داوران این جشنواره هستند.

وی افزود: وزن هنری و معنوی این هنرمندان چنان است که هیچ صحنه ای توان تحمل آنها را به صورت یکجا در خود نمی بیند.

پس از سخنان مجری برنامه، مبینا یوسفی، آناهیتا خانزاده، سینا کفاشی اصل، محمدرضا بهرامی و محمد جواد بهرامی و هنرمند خردسال هومن بهزادی از هنرمندان شرکت کننده  بخش کلاسیک در این جشنواره دقایقی را به نوازندگی پرداختند.

هومان اسعدی دبیر سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به دعوت مجری روی سن حاضر شد و به سخنرانی پرداخت، او در این مراسم گفت: ما در هفت دوره ای برگزاری این جشنواره، به جرأت می گویم که این دوره از جشنواره بسیار نسبت به دوره های دیگرمتفاوت بود چرا که شاهد حضور و هنرنمایی هنرمندان جوان از تمامی شهرهای ایران در این جشنواره بودیم و بیش از صد ساز در این فستیوال نواخته شد.

وی افزود: همچنین شاهد حضور 110 داور بودیم ، از نظر کیفی این هفت دوره جشنواره شاهد اجراهای فوق العاده ای بودیم، در سال های اخیر رده های سنی الف اجراهای درخشانی را به نمایش گذاشتند اما در این دوره هر سه رده سنی اجراهای ویژه ای از خود را به نمایش گذاشتند و این موضوع تنها به دلیل استمرار جشنواره بوده است.

او ادامه داد: این فستیوال ترکیبی از سه ژانر موسیقی را در برمی گرفت و هر سه در یک شاخه در کنار یکدیگر به اجرا درآمدند. قاطعانه می توان گفت که در هیچ کجای دنیا چنین جشنواره ای وجود نداشته که یک ماه از سال را از ساعات اولیه صبح تا ساعات پایانی شب را به اجرای جشنواره بپردازد.

اسعدی همچنین گفت: در سالی گذشته ما دو اختتامیه برگزار کردیم  اما امسال اختتامیه این فستیوال را به صورت فشرده برگزار کردیم، بدون شک ثمره این جشنواره در سال های آتی مشخص خواهد شد.

دبیر جشنواره ملی موسیقی جوان اضافه کرد: البته از اینجا دلخوری خودم را از مسئولان وزارتخانه‌های مرتبط اعلام می‌کنم چرا که امسال هیچ حمایتی از جانب آنها صورت نگرفته و با این وجود واقعا نمی دانیم که این جشنواره سال آتی برگزار خواهد شد یا خیر، به عقیده من باید مرکزی برای آموزش استعدادها ترتیب داده شود و جوانان و نوجوانان با استعداد در این محل آموزش و استعدادیابی شوند. امیدوارم که مسئولان وزارت ارشاد نهایت همکاری را با ما داشته  تا بتوانیم کارگاه های آموزشی را برگزار کنیم.

او در پایان هم گفت: در نهایت از انجمن موسیقی و مدیرعامل بنیاد رودکی و همچنین داوران که بدون هیچ چشم داشتی با ما همکاری داشتند ، تشکر می کنم.

بعد از اتمام سخنرانی دبیر جشنواره، مراسم تقدیر از هومان اسعدی به خاطر هفت سال همکاری صمیمانه در این جشنواره با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد اله یاری فومنی مدیرکل دفتر موسیقی، حسین علیزاده روی سن با اهدای لوحی صورت گرفت.

بعد از مراسم تقدیر از دبیر جشنواره، سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی به دعوت مجری روی سن حاضر شد، او در این اختتامیه گفت: خوشحالم که امسال در اختتامیه سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان حضور دارم و این اتفاق به گردهمایی بزرگ موسیقی تبدیل شده است. همچنین خوشحالم که در اختتامیه این جشنواره از هومان اسعدی تقدیر به عمل آمد.

او ادامه داد: جشنواره موسیقی جوان یک اتفاق بسیار بزرگ است، گرچه ما جشنواره های مختلفی تا به امروز برگزار کردیم اما این جشنواره بسیار متفاوت از سایر جشنواره ها محسوب می شود چرا که تمامی اقوام را در خود جای داده است. این جشنواره طولانی ترین در کشور است که برگزاری آن به مدت یک ماه کار راحتی نیست و فکر می کنم مشابه این جشنواره در دنیا وجود ندارد. این فستیوال اساتید بزرگ زیادی را به همراه خود داشته است و افتخار این جشنواره به حضور همین اساتید برجسته کشور است.

او تاکید کرد: زمانی که به دوره های گذشته نگاه می کنیم شاهد این هستیم که چه اتفاقی افتاده و خیلی از مسائل را متوجه می شویم، 667 اثر نواحی در این جشنواره به اجرا درآمده و بار زیادی بر روی این جشنواره به دلیل حفاظت از موسیقی ایرانی وجود دارد. ارتباط میان نسلی که این جشنواره برقرار کرده یک ارتباط خاص است.

صالحی همچنین گفت: این جشنواره همیشه دغدغه این را داشته است و مسئولان این جشنواره نمی دانند که بعد از آن چه اتفاقی در آینده رخ خواهد داد. دغدغه های دبیر جشنواره را درک کرده اما به نظرم این جشنواره مدیریت پس این را هم در درون خودش دیده است. این از مسئولیت همه ما و نهادهای دیگر کم نخواهد کرد و این ارتباط میان نسلی را محدود به جشنواره نخواهیم کرد ، کاری کنیم که استعدادها شکوفا شوند.

پس از اتمام صحبت های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کلیپی از بخش های مختلف سیزدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان برای مخاطبان پخش شد.

سخنران بعدی به دعوت سجادی مجری برنامه برای ایراد صحبت روی سن حاضر شد، حسین علیزاده نوازنده و آهنگساز برجسته کشورمان به نمایندگی از هیأت داوران سیزدهمین دوره جشنواره موسیقی جوان در این اختتامیه گفت: به خاطر دارم همیشه می گفتند عدد 13 نحس است اما سیزدهمین دوره جشنواره ملی موسیقی جوان نشان داد که این عدد نحس نیست و این جشنواره بسیار پربار بود. نکته ای که می خواهم در این مراسم عرض کنم این است که زمانی جشنواره موسیقی جوان موفق است که تداوم داشته باشد و این موضوع باعث پیشرفت نوازندگان جوان می شود.

وی افزود: سیاست ها در وزارت ارشاد مقطعی است و تا به حال هیچ چیزی تداوم پیدا نکرده است، در این سالها اتفاقات باارزشی در حوزه موسیقی می افتد اما به دلیل همین موضوع این اتفاقات تداوم پیدا نمی کند. در این جشنواره تمام اقوام شرکت داشتند و این باعث خوشحالی است. این را هم بگویم، هر مدیری که در 7 سال گذشته در انجمن حضور پیدا کرده که مصادف با دبیری هومان اسعدی بوده، علی رغم تغییرات مدیریتی، جشنواره همچنان ثبات و تداوم داشته است.

او ادامه داد: این جشنواره آنقدر پشتوانه محکمی دارد که هیچ مدیری به خودش اجازه نمی دهد در این جشنواره تغییری حاصل کند. آن چیزی که جشنواره را می سازد سمبل مردم ایران است و این تبدیل به قدرتی شده که اگر کسی بیاید و این جشنواره را تغییری ایجاد کند با مردم مواجه خواهد شد.

علیزاده تاکید کرد: ما در دانشگاه و هنرستان ها همیشه شاهد تغییرات بودیم اما جشنواره تبدیل به موضوعی شده است که نمی شود آنرا تغییر داد. این فستیوال نیاز به سازمان مستقل دارد تا استعدادهای خوبی را آموزش دهد. امیدوارم مسئولان و نهادهای مرتبط و همچنان هنرمندان فکر سازنده ای کرده که زمان کشف استعدادها امکان پیشرفت داشته باشد.

این آهنگساز در پایان هم گفت: در نهایت از انجمن موسیقی و همکاران فعال این مجموعه که همیشه در پشت صحنه زحمات زیادی را متقبل شده اما کمتر دیده شده اند تشکر می کنم.

اجرای موسیقی ردیف دستگاهی ایران متشکل از باربد مشیدی، نگار سوهانی، حسین هلالی، سامیار مطلبی، علی چراغی، آروین رئوفی و کارن احمدی بخش بعدی این مراسم بود.

این مراسم با اجرای هنرمندان برگزیده موسیقی جوان و نیز معرفی برگزیدگان دوره سیزدهم به پایان رسید.

سیزدهمین جشنوارۀ ملی موسیقی جوان با دبیری هومان اسعدی و با مشارکت اساتید موسیقی کشور توسط انجمن موسیقی ایران، با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دفتر موسیقی و با همکاری بنیاد رودکی از تاریخ ۵ مردادماه تا ۵ شهریورماه سال جاری برگزار شد.

برگزیدگان بخش‌های مختلف موسیقیِ دستگاهی:

برگزیدگان بخش آواز:

هیئت داوران از سیّدمعین استکی، امیرحسین خانلقی، شِلمو عاقلیان، و وهاب گلستانی، تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می­کند:

ــ گروه سنی ب:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و سوم تشخیص نداده است.

رتبه دوم:  سجاد حسین‌زاده

ــ گروه سنی ج:

     رتبه سوم به طور مشترک: سیّدجواد موسوی و آریا نوروزی

رتبه دوم:  پوریا عابدینی

رتبه اول: حامد رنجبر

برگزیدگان بخش ویژه (آفرینش در تکنوازی):

هیئت داوران از  عارف شاهدی‌نواز تقدیرکرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

رتبه سوم به طور مشترک: امیرآرش قاسمی، پیام سرپرست ­یکتا و کامیار روشنکار

رتبه دوم:  کاوان کریمی

رتبه اول: مرتضی تقوی‌آلاشتی


برگزیدگان تکنوازی تار:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف (1):

     رتبه سوم به طور مشترک:  یلدا فاضلی‌نیا و عرفانه گل‌زاری

رتبه دوم:  غزل نجفیان

رتبه اول: مهدی سعیدی و اشکان نایبی

ــ گروه سنی الف (2):

     رتبه سوم به طور مشترک:  کامیار روشنکار و  سوگند شکیبا

رتبه دوم:  صدرا ساعی‌دهقان

رتبه اول: سیدمهدی میرصفائی

ــ گروه سنی ب:

     رتبه سوم:  نیلوفر حسن‌کریم

رتبه دوم:  سهند صفری

رتبه اول:  آرین طوفانی

ــ گروه سنی ج:

     رتبه سوم:  شایسته رفیعیان

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و دوم تشخیص نداده است.

برگزیدگان بخش حفظ ردیف:

هیئت داوران از  کارن احمدی (در بخش تکنوازی سنتور) تقدیرکرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

رتبه سوم: نصرت‌الله اکبری در بخش تکنوازی سه‌تار

رتبه دوم:  نگار غفاری در بخش تکنوازی قانون

رتبه اول: علی نظام‌الدینی در بخش تکنوازی تار

برگزیدگان تکنوازی تنبک:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف (1):

     رتبه سوم:  عارف مشایخ

رتبه دوم:  منصور صادق‌نژاد

رتبه اولبه طور مشترک:  نگین نجابت و  باربد مشیدی

ــ گروه سنی الف (2):

     رتبه سوم:  آرش مهدیه

رتبه دوم:  هومان خوش‌بین

رتبه اول:  یزدان طباطبائی

ــ گروه سنی ب:

     رتبه سوم به طور مشترک: ‌ مائده شفیعی و شیوا واحدی

رتبه دوم:  محمود جعفری

رتبه اول:  شهریار صابونی

ــ گروه سنی ج:

     رتبه سوم به طور مشترک:  ایمان شجاعیان و امید مقیمی‌نژاد

رتبه دوم:  آرش سروستانی

      رتبه اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

برگزیدگان تکنوازی دف:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــگروه سنی الف:

     رتبه سوم به طور مشترک:  شکیبا استخری و  سیّدکیارش سلجوقی

رتبه دوم:  افرا اصلان‌حسینی

رتبه اولبه طور مشترک:  پریا کردستانی و  امید نجف‌آبادی

ــ گروه سنی ب:

     رتبه سوم:  ادریس وکیلی

رتبه دوم:  ریحانه نجارزاده

رتبه اول:  دانیال مسعودی

ــ گروه سنی ج:

     رتبه سوم به‌طور مشترک:  عاطفه هاشم‌زاده و  علیرضا توسلی

رتبه دوم:  صادق خیاطی

رتبه اول:  آروین رئوفی

برگزیدگان تکنوازی سنتور:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف (1):

     رتبه سوم:  آروین زندکریمی

رتبه دوم: آروین صیدی و دانیال عقل‌مندی

رتبه اول:  کارن احمدی

ــ گروه سنی الف (2):

     رتبه سوم به طور مشترک: ایلیا بدری و محمدرضا رحمانیان

رتبه دوم:  آریا عباسی

رتبه اول:  سروش حاجی­طالب

ــ گروه سنی ب:

     رتبه سوم:  شقایق حشمت

رتبه دوم:  نیما خنکدار

رتبه اول:  کاوان کریمی

ــ گروه سنی ج:

رتبه سوم: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداده است.

رتبه دوم:  سروش اسماعیلی

رتبه اول به طور مشترک: محسن میرزائی و بهرام نادربیگی

برگزیدگان بخش سه‌تار:

هیئت داوران از  ماهان فولادی تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف (1):

     رتبه سوم:  محمدرضا امینیان

رتبه دوم:  آندیا افشاری‌پور

رتبه اول: علی چراغی


ــ گروه سنی الف(2):

     رتبه سوم به طور مشترک: حافظ کریمی و امیر ستاری

رتبه دوم:  امید جوراب‌بافان

رتبه اول: علی دهقانی

ــ گروه سنی ب:

     رتبه سوم به طور مشترک:  محمدهادی ملایری و  کیمیا ذاکریان

رتبه دوم:  مهرک ملک‌پور

     رتبه اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

ــ گروه سنی ج:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و سوم تشخیص نداده است.

رتبه دوم:  آمنه رجبی

برگزیدگان تکنوازی قانون:

هیئت داوران از  محیا حسینی تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــگروه سنی الف:

     رتبه سوم به طور مشترک: ‌ فاطمه بهرامی و زینب بابایی

رتبه دوم:  باربد یکدانه

رتبه اول:  نگار سوهانی

ــگروه سنی ب:

     رتبه سوم:  کیمیا عماری

رتبه دوم: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

رتبه اول: نگار غفاری

برگزیدگان تکنوازی کمانچه:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم به طور مشترک: علی کُهن‌کن و ایلیا علیزاده

رتبه دوم:  کیانا حکّاک

رتبه اول:  سامیار مطلبی

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم به طور مشترک: آرش زحمتی و صبا نصرتی

رتبه دوم:  فرشید قلی‌زاده

رتبه اول:  دامون قاسمی

ــ گروه سنی ج:

رتبه سوم:  آذین یوسفان

رتبه دوم:  یونس غلام‌زاده

رتبه اولبه طور مشترک: علی ربوبیان و محمدجواد نجیبی

برگزیدگان تکنوازی عود:

هیئت داوران از  ماهور براره و ماکان نورمحمدی تقدیرکرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف (1):

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص نداده است.

رتبه اول:  منصور تاج‌الدینی

ــ گروه سنی الف (2):

رتبه سوم به طور مشترک: حمید کریمیان و  نگین لشکری

رتبه دوم: آوین احمدی

رتبه اول:  صدرا ساعی‌

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم به طور مشترک: ستار محمدی و امیررضا نصیری

رتبه دوم:  محمدرضا حسن‌خانی

رتبه اول:  ماه‌گُل مقتدر

ــ گروه سنی ج:

رتبه سوم:  هومن شیرعلی

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و دوم تشخیص نداده است.

برگزیدگان تکنوازی نی:

هیئت داوران از علیرضا دوستی تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف:

     رتبه سوم:  مریم توکلی

رتبه دوم:  علیرضا محمدی

رتبه اول:  حسین بلالی

ــ گروه سنی ب:

     رتبه سوم:  ثنا محمودی

رتبه دوم به طور مشترک: کیارش بکتاشیان و آرمان خوشبویی

رتبه اول: عباس کرمی

ــ گروه سنی ج:

     رتبه سوم: محمد فاتحی

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و دوم تشخیص نداده است.

برگزیدگان بخش‌های مختلف موسیقیِ کلاسیک:

برگزیدگان بخش گیتار:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

-      گروه سنی الف(1):

     رتبه سوم :  سوگند همدانیان

رتبه دوم به طور مشترک:  هستی بیرقی و  مانی شیرین

رتبه اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

-      گروه سنی الف(2):

 رتبه سوم :هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداده است.

رتبه دوم:  سیدسپهر فرندی

رتبه اول:  مبینا یوسف ی­قرائی

-      گروه سنی ب:

 رتبه سوم :  پوریا رجبی

رتبه دوم :  سینا محمدی

رتبه اول:  سیاوش کشاورزی

-      گروه سنی ج:

رتبه سوم :  اشکان احمدی

رتبه دومبه طور مشترک: عطاء رستگار و سیدعلیرضا سیدی

رتبه اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص نداده است.

برگزیدگان بخش ویلن:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

-      گروه سنی الف:

     رتبه سوم به طور مشترک: فراز مجدیان­فر و نامی نظر

رتبه دوم:  سیدحسن ملکی ضیابری

رتبه اول:  محمدرضا بهرامی

-      گروه سنی ب:

     رتبه سوم: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداده است.

رتبه دوم:  سارا نادری

رتبه اول:  آناهیتا خانزاده

-      گروه سنی ج:

     رتبه سوم به طور مشترک:  حمیدرضا ساعتچی و  بهار فلسفی

رتبه دوم:  علیرضا خلج ­اسمعیلی

رتبه اول:  مهدی قدیمی

برگزیدگان بخش ویولا:

هیئت داوران، ضمن تقدیر از حمیدرضا جمشید­بیگ (گروه سنی الف)، پرهام گنبری ­میلانی (گروه سنی ب)، روزبه حجت­ پناه و  صدف حسینی­ نقیبی (گروه سنی ج)، هیچ­ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه تشخیص ندادند.

برگزیدگان بخش‌های مختلف موسیقیِ نواحی ایران:

برگزیدگان بخش موسیقی آذربایجان:

برگزیدگان ساز نقاره

هیئت داوران، جایزه بخش ویژه جشنواره را به آراز وجودی تقدیم کرده و محمدمعین نوروزی و اصغر دسینه‌خیاو را شایستۀ «تقدیر» دانستند.

برگزیدگان بخش «تار آذری» به شرح ذیل اعلام می‌شود:

ــ گروه سنی الف:

رتبۀ سوم به طور مشترک:  ارسلان عبادی و سپهر مسلمی­ حکمآبادی

رتبۀ دوم: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکتکنندگان این بخش را حائز دوم تشخیص ندادند.

رتبۀ اول:  زهرا میرزائی

ــ گروه سنی ب:

رتبۀ سوم به طور مشترک:اشکان احمدی فخرآباد و حمید آبروش

رتبۀ دوم: هیئت داوران هیچ یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبۀ دوم تشخیص ندادند.

رتبۀ اول:  آراز قاسمی

ــ گروه سنی ج:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکتکنندگان این بخش را حائز رتبۀ سوم و دوم تشخیص ندادند.

رتبه اول:  المان اطهری

برگزیدگان تکنوازی دایره:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و دوم تشخیص ندادند.

رتبۀ اول:  افرا اصلان‌حسینی

برگزیدگان تکنوازی قانون:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم و دوم تشخیص ندادند.

رتبۀ اول:  پانیذ ستاری

برگزیدگان تکنوازی قوپوز:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  دانیال صادقی

رتبه دوم به طور مشترک: امیرمحمد باقری و اسماعیل حاجی‌زاده

رتبه اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص ندادند.

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم: ابراهیم راثی

رتبه اول: محمدرضا حمیدی

برگزیدگان تکنوازی کمانچه:

ــ گروه سنی الف:

 رتبه سوم:  آرمین بهنیافر

رتبه دوم:  مهرداد فتحی

رتبه اول:  آرین ضمیری

برگزیدگان تکنوازی نی بختیاری:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می­کند:

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص نداده است.

رتبه دوم:  عقیل حیدری­سودجانی

رتبه اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص ندادند.

برگزیدگان بخش موسیقی ترکمن:

برگزیدگان دوتار

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می­ کند:

ــ گروه سنی الف: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت­کنندگان این بخش را حائز رتبه تشخیص ندادند.

ــ گروه سنی ب:

رتبۀ سوم:  حمید تکه

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و اول تشخیص ندادند.

ــ گروه سنی ج:

رتبۀ سوم:  حامد پدری

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و اول تشخیص ندادند.

برگزیدگان تکنوازی دوتار و آواز:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی ب:

رتبۀ سوم:  ایوب کم

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و اول تشخیص ندادند.

گروه سنی ج:

رتبۀ سوم:  میثم شاعری

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و اول تشخیص ندادند.

برگزیدگان تکنوازی کمانچه:

گروه سنی ج: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص ندادند.

رتبۀ دوم:  میثم شاعری

رتبۀ اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص ندادند.

برگزیدگان تکنوازی تنبور:

هیئت داوران از ‌ها دنیا کاکائی، سیّده سارینا مردای و  بنیامین گراوند تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف (1):

رتبه سوم:  سارا کاکائی

رتبه دوم به طور مشترک:  دریا کاکائی و  کیان ناصری

رتبه اول به طور مشترک: ‌ رومینا نوروزی و رها افضلی

ــ گروه سنی الف (2):

رتبه سوم:  سیّدسیروان رستمیان

رتبه دوم به‌طور مشترک:  حافظ کریمی و  سیّده‌غزل شفیعی

رتبه اول:  وریا کریمی

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم به‌طور مشترک: جهاندار ملکی و همایون کاکی

رتبه دوم:  مهدی مریدی

رتبه اول:  امیر مرادی

ــ گروه سنی ج:

 رتبه سوم به‌طور مشترک: مصطفی عزیزی و سیّدنوید کمری

رتبه دوم:  سهیل رستمی

 رتبه اول:  حسنا فتحی

برگزیدگان تنبور و آواز:

هیئت داوران از کامیاب چراغی، ایوب رضایی و پدرام ظاهری ­نیا تقدیر کرده و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می ­کند:

ــ گروه سنی الف:

 رتبه سوم:  کسری کاکائی

       رتبه دوم به‌طور مشترک: حامد طاهری و پژمان ظاهری­ نیا

 رتبه اول:  بردیا اکابری

ــ گروه سنی ب:

 رتبه سوم به طور مشترک: برزو امیریان و سجاد رضایی

رتبه دوم:  سپهر ذوالنوریان­

       رتبه اول:  جهاندار ملکی

ــ گروه سنی ج:

رتبه سوم:  افشین براک

رتبه دوم:  سعید کرمی­راد

       رتبه اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص ندادند.

برگزیدگان تکنوازی دف (مقامی):

هیئت داوران از  افرا اصلان‌حسینی تقدیر کرده و  برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می ­کند:

ــ گروه سنی الف:

 رتبه سوم:  تایماز محسنی

       رتبه دوم به‌طور مشترک: سیّدکیارش سلجوقی و آمیار میرزانیا

 رتبه اول به‌طور مشترک:  کاوان زندسلیمی و  وحیده نقیبی

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم:  متین رحمنی

رتبه دوم:  پویا رحمنی

رتبه اول:  محمد مرادی

ــ گروه سنی ج:

       رتبه سوم به طور مشترک:  صهیب خسروی و  عادله رحیمی

رتبه دوم:  منا ملائی

 رتبه اول:  آرمین حسن­ نژاد

برگزیدگان بخش موسیقی شرق و جنوب خراسان:

برگزیدگان بخش آواز:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف (1):

       رتبه سوم : هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص                         ندادند.

رتبه دوم:  محمدامین امینی‌

      رتبه اول به طور مشترک: مبین دُرپور و محمد حسن ­زاده

ــ گروه سنی الف (2)

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص                                      

ندادند.

نفر اول:  کیان واحدی

ــ گروه سنی ب:

هیئت داوران هیچیک از شرکت ­کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

رتبه اول:  عبدالرحمان باطوری

ــ گروه سنی ج:

       رتبه سوم:  محمد غیبی­

رتبه دوم:  محسن کریمی­

      رتبه اول: عباس اعظمی

برگزیدگان تکنوازی دایره:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه تشخیص ندادند و نیما ضربی (گروه سنی ب) را شایستۀ تقدیر دانستند.

برگزیدگان تکنوازی دُهُل:

گروه سنی ج: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت­کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

نفر اول: امید نی‌نواز

برگزیدگان تکنوازی دوتار:

ــ گروه سنی الف:

       رتبه سوم:  امیر مددی

رتبه دوم:  امین دامن­پاک

      رتبه اول به طور مشترک:  کیان واحدی و  مهدیس ابراهیمیان

ــ گروه سنی ب:

       رتبه سوم:  محمدامین شیری

رتبه دوم:  یاسمین تنها

      رتبه اول:  ایمان تُخم­کار

ــ گروه سنی ج:

       رتبه سوم:  محسن کریمی

رتبه دوم:  علی شیری

      رتبه اول به‌طور مشترک: سلمان سلیمانی و محمد سلیمانی


برگزیدگان بخش موسیقی شمال خراسان:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می­ کند:

برگزیدگان تکنوازی آواز و دوتار:

ــ گروه سنی الف:

       رتبه سوم :  ژیکان سپاهی

 رتبه دوم:  امیرحسین حسین­زاده

             رتبه اول به‌طور مشترک: محمدمهدی ولی­ نژاد و سیّدپدرام خلیق

ــ گروه سنی ب:

       رتبه سوم به طور مشترک: فرشاد علی­نژاد و رامین نوروزی

 رتبه دوم:  وحید طاهری­نسب

       رتبه اول:  جلیل خانی

ــ گروه سنی ج:

       رتبه سوم: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص                                      

ندادند.

 رتبه دوم:  مظاهر حدادیان

       رتبه اول:  غلامحسین غلامی

برگزیدگان تکنوازی دوتار:

هیئت داوران امیرحسین حسین‌زاده (گروه سنی الف) و فرشاد علی‌نژاد(گروه سنی ب) را شایستۀ تقدیر دانستند.

ــ گروه سنی الف:

       رتبه سوم:  سامه قدیمی

 رتبه دوم:  سروش نظری

             رتبه اول:  فرهاد اسلامی

ــ گروه سنی ب:

       رتبه سوم:  الهه اسعدی­

رتبه دوم:  سهراب بابازاده

      رتبه اول به طور مشترک: مصطفی اسلامی و جابر دلربائی

ــ گروه سنی ج:

        رتبه سوم:  مهدی کمالی

 رتبه دوم:  بامداد غفاری

       رتبه اول:  اعظم کارگر

برگزیدگان تکنوازی دایره:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه تشخیص نداده و از عاطفه هاشم‌زاده (گروه سنی ج) تقدیر کردند.

برگزیدگان تکنوازی کمانچه:

گروه سنی الف: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت­کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

رتبۀ اول:  فرهاد اسلامی

گروه سنی ب:

رتبۀ دوم: جابر دلربائی

برگزیدگان بخش موسیقی سواحل جنوبی و هرمزگان:

برگزیدگان تکنوازی عود هرمزگان:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می­کند:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم: هیئت داوران هیچ­یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم:  دانش درآیش

رتبه اول: هیئت داوران هیچ­یک از شرکت ­کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص ندادند.

ــ گروه سنی ب:

هیئت داوران هیچ­یک از شرکت ­کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

رتبه اول: رضا ترک­چین

برگزیدگان تکنوازی نی­انبان:

هیئت داوران  آینا جاشویی (گروه سنی الف) را شایستۀ تقدیر دانسته و برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  عرفان سعیدی

رتبه دوم:  مبین مظلوم­زاده

      رتبه اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص  

       ندادند.

ــ گروه سنی ج:

هیئت داوران هیچ­یک از شرکت ­کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص نداده است.

رتبه اول به طور مشترک: امیر تنگسیری و رضا زارع


برگزیدگان بخش موسیقی سیستان و بلوچستان:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می ­کند:

برگزیدگان تکنوازی بنجو:

ــ گروه سنی الف:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

      رتبه اول:  مهدی بلوچی

ــ گروه سنی ب:

       رتبه سوم: حبیب­الله داوودی

      رتبه دوم: حمیدالله سیّدزاده

      رتبه اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص  

       ندادند.

ــ گروه سنی ج:

       هیئت داوران هیچ‌یک از  شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و سوم تشخیص  

       ندادند.

      رتبه دوم: مصطفی نیک­نژاد

برگزیدگان تکنوازی دونلی:

ــ گروه سنی ج:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم:  عیسی بلوچ

برگزیدگان تکنوازی دُهُلک:

هیئت داوران ضمن تقدیر از محمدفاتح داوودی، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم: محمدرضا آباد

ــ گروه سنی ب:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم: ایرج داوودی

رتبه اول:  محمد خسروی


برگزیدگان تکنوازی رُباب:

ــ گروه سنی الف:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم: یاسین حدیدی

ــ گروه سنی ب:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم: محمدصالح سیاهانی

رتبه اول:  حمیدالله سیّدزاده

برگزیدگان تکنوازی قیچک:

ــ گروه سنی الف:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم: محمدشریف شَکِّل­زهی

رتبه اول:  سهیل زنگی­شاهی

ــ گروه سنی ج:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

رتبه اول:  مهرداد بامری

 برگزیدگان بخش موسیقی فارس:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می­ کند:

برگزیدگان تکنوازی کرنا:

ــ گروه سنی ج:

رتبۀ اول: فرشاد خسروانی

برگزیدگان تکنوازی نقاره:

هیئت داوران ضمن تقدیر از تارخ یوسفی (گروه سنی الف) برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی ب:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم:  علی خسروانی

برگزیدگان بخش موسیقی قشقایی:

هیئت داوران، ضمن تقدیر از  امیرکریمی­ زاده (نوازندۀ کمانچه)، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می­ کند:

برگزیدگان تکنوازی کمانچه:

ــ گروه سنی ج:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

رتبه اول: محمدرضا نوروزی

برگزیدگان تکنوازی نی قشقایی:

ــ گروه سنی ب:

رتبه دوم:  محمدرضا چریکی

برگزیدگان بخش موسیقی کتول:

برگزیدۀ بخش آواز:

هیئت داوران ضمن تقدیر از  محمد لطفی (بخش آواز) برگزیدۀ این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف:

رتبۀ اول:  محمدامین تُرابی

برگزیدۀ تکنوازی شمشاد:

ــ گروه سنی الف:

رتبۀ دوم:  هستی فندرسکی

برگزیدگان تکنوازی دوتار:

هیئت داوران ضمن تقدیر از نریمان علمشاهی (گروه سنی الف) و  فاطمه اصفهانی (گروه سنی ج) برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می‌کند:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  احمدرضا برزگر

ــ گروه سنی ب:

رتبه اول:  حسین انصاری

برگزیدگان بخش موسیقی کُردی:

هیئت داوران، ضمن تقدیر از جبرئیل تخت ­فیروزه و محمد رحمانی (در بخش آواز)، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می­ کند:

برگزیدگان بخش آواز کردی:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم: فرزین حیدری

رتبه دوم:  فؤاد استاد قادر­برده­زرد

رتبه اول: هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص ندادند.

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم: جهاندار ملکی

رتبه دوم:  سجاد رضائی

رتبه اول: هیئت داوران هیچ­ یک از شرکت­کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص ندادند.

برگزیدگان تکنوازی دوزله:

ــ گروه سنی الف:

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

رتبه اول: پارسا احمدزاده

ــ گروه سنی ج:

رتبه سوم:  فرهاد سلیمانی

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و دوم تشخیص ندادند.

برگزیدگان تکنوازی دُهُل:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم: کیاست دانائی

هیئت داوران هیچ یک از شرکت ­کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و دوم تشخیص ندادند.

برگزیدگان تکنوازی دیوان:

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه تشخیص ندادند.

برگزیدگان تکنوازی شمشال:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  شهرام مهدوی

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و دوم تشخیص ندادند.

ــ گروه سنی ج:

رتبه سوم:  عبدالباسط مرادی

رتبه دوم:  اسماعیل محمودی

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه اول تشخیص ندادند.

برگزیدگان تکنوازی نرمه‌نای:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم به طور مشترک:  دانش شریفی و  یسنا عارفی

هیئت داوران هیچ یک از شرکت ­کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص ندادند.

رتبه اول:  پارسا احمدزاده

ــ گروه سنی ب:

رتبه اول:  آروین دباغی

ــ گروه سنی ج:

رتبه دوم:  کریم صالحی­

برگزیدگان تکنوازی ضرب:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  باران کیانی

رتبه دوم:  کیانوش شهسواری

رتبه اول:  آلان فاروقی

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم:  زیلان رحیمی

برگزیدگان بخش موسیقی لرستان:

هیئت داوران، برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می ­کند:

برگزیدگان تکنوازی آواز:

هیئت داوران هیچ‌یک از شرکت­کنندگان این بخش را حائز رتبه تشخیص ندادند.

برگزیدگان تکنوازی دُهُل:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  امیرمحمد بسطامی

رتبه دوم:  حامی رهسپار

      رتبه اول:  آریوبرزن ابدالی

برگزیدگان تکنوازی تنبک:

ــ گروه سنی الف (1):

هیئت داوران هیچ یک از شرکت ­کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

رتبه اول: پارسا باجلاوند

ــ گروه سنی الف(2):

رتبه سوم:  آریوبرزن ابدالی

رتبه دوم:  حامی رهسپار

      رتبه اول:  محمد طاهری­پور

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم:  بهرنگ سپهوند

رتبه دوم:  علی باجلاوند

      رتبه اول:  کیارش دالوند

برگزیدگان تکنوازی کمانچه:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  پویا یگانه

رتبه دوم:  حمیدرضا آزادبخت

      رتبه اول:  محمد امینی­ راد

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم: هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم به طور مشترک: سعید پانسته و محمدامین ماسوری

      رتبه اول:  محمدرضا بارانی

ــ گروه سنی ج:

رتبه سوم:  مهرداد عزیزی

رتبه دوم:  علی صحرایی

      رتبه اول:  سجاد لیریایی

برگزیدگان تکنوازی سرنا:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم به‌طور مشترک: آرمان بهزادی­ فرد و آرمین بهزادی ­فرد

رتبه دوم:  رستم بسطامی

      رتبه اول:  امیرحسین بسطامی

ــ گروه سنی ب:

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم:  امیرحسین بلوری

      رتبه اول:  عرفان مریدی

برگزیدگان بخش موسیقی مازندران:

هیئت داوران برگزیدگان این بخش را به شرح ذیل اعلام می­ کند:

برگزیدگان بخش آواز:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  آرمان فلاح‌پور

رتبه دوم:  سیّدیونس قریشی­امرئی

      رتبه اول: مهدی کارگر

برگزیدگان تکنوازی دسرکوتن:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  کوثر مصطفی ­پور­

رتبه دوم:  محمدحسین طیبی

رتبه اول به طور مشترک: سیّدامیررضا محمدی و امیررضا طیبی

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم:  همایون حسینی

رتبه دوم:  مجید بتیار

رتبه اول:  محمدرضا کاظمی

ــ گروه سنی ج:

رتبه سوم:  سجاد پاریاو

رتبه دوم: هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص ندادند.

رتبۀ اول: توحید حیدری

برگزیدگان تکنوازی سُرنا:

ــ گروه سنی ب:

رتبه سومبه طور مشترک: امیرمحمد خطیبی و سیدمحمدرضا محمدی

رتبه دوم: هیئت داوران هیچ یک از شرکت ­کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص ندادند.

رتبه اول:  محمدرضا کاظمی­

ــ گروه سنی ج:

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

رتبۀ اول:  محمد الیاسی

برگزیدگان تکنوازی قِرنه:

ــ گروه سنی ب:

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم: امیرمحمد خطیبی

رتبه اول:  حسین جهانی­نسب

ــ گروه سنی ج:

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه اول و سوم تشخیص ندادند.

رتبه دوم: میلاد امینی

برگزیدگان تکنوازی کمانچه:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  مهدیس فقیهیان

رتبه دوم:  نیایش طالبی

رتبه اول:  حسام بتیار

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم:  گلمهر عالمی

رتبه دوم:  سعید ضیائی

رتبه اول:  سیّدمحمدرضا محمدی

ــ گروه سنی ج:

رتبه سوم:  آرمین باکوئی­

رتبه دوم:  فرشید اسکندری

رتبه اول:  علیرضا رسولی

برگزیدگان تکنوازی لَـلِه­وا:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  محمد ­سراجی

رتبه دوم:  علی ­سراجی

رتبه اول:  محراب قیاسی

ــ گروه سنی ب:

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم و سوم تشخیص ندادند.

رتبۀ اول:  حسین جهانی‌نسب

ــ گروه سنی ج:

رتبۀ سوم:  میلاد امینی

هیئت داوران هیچ یک از شرکت­ کنندگان این بخش را حائز رتبه دوم تشخیص ندادند.

رتبۀ اول: پویا محسنی

برگزیدگان تکنوازی دوتار:

ــ گروه سنی الف:

رتبه سوم:  ابوالفضل عبدیان­

رتبه دوم:  پارسا گلستانی

رتبه اول به طور مشترک: محمدحسین طیبی و سیّدامیرضا محمدی

ــ گروه سنی ب:

رتبه سوم:  امیرحسین یعقوبی

رتبه دوم به طور مشترک: علیرضا پورحاجی و مجید بتیار

رتبه اول:  سیّدعلی محمدی­

برگزیدگان تکنوازی ضرب زورخانه:

هیئت داوران، ضمن تقدیر از  علی حسین­ زاده (گروه سنی ج) هیچ ­یک از شرکت‌کنندگان این بخش را حائز رتبه تشخیص ندادند.



١١:٥٠ - چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٩٩٦    /    تعداد نمایش : ١٣٥







سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است