سه شنبه ١٢ فروردين ١٣٩٩

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

با حضور نادر مشایخی ؛

نشست پژوهشی انجمن موسیقی خانه تئاتر برگزار می شود

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر؛ در ادامه سلسله نشست های انجمن موسیقی این نهاد صنفی، پنج شنبه نادر مشایخی موسیقی دان برجسته و فرزند مرحوم جمشید مشایخی به همراه موسیقی دانان مطرح و جوان کشور در سالن عباس جوانمرد خانه تئاتر گرد هم می آیند.

در همین راستا شروین عباسی بازرس انجمن موسیقی خانه تئاتر افزود: این سلسله نشست ها با محوریت اجرا و معرفی موسیقی معاصر (نوگرایانه) برگزار شده و در آینده ای نه چندان دور به مباحثی همچون موسیقی تئاتر و گرایشات تئاتری در موسیقی خواهد پرداخت.

این عضو انجمن موسیقی خانه تئاتر گفت: این جلسه پژوهشی با محوریت ساز ویلن و اجرای هنرمند جوان فرمهر بیگلو خواهد بود و قطعاتی از شروین عباسی، اردوان وثوقی و آیدین صمیمی مفخم در آن نواخته خواهد شد.

عباسی همچنین گفت: نادر مشایخی به عنوان سخنران در این مراسم حضور خواهند داشت که طی آن آهنگسازهای معاصر ایرانی معرفی شده و قطعات موسیقی نقد و بررسی می شوند.همچنین در این سلسله نشست ها در خصوص جریان هنر نو صحبت شده و برای این نوع از موسیقی فرهنگ سازی و مخاطب یابی می شود.

گفتنی است انجمن موسیقی خانه تئاتر تاکنون نشست های پدیدار شناسی صدا و قطعات معاصر را با همکاری بنیاد الف برگزار کرده است و نشست پیش رو از ساعت 19 الی 23 روز پنج شنبه هفتم شهریور برگزار می شود.٠٩:١٥ - چهارشنبه ٦ شهريور ١٣٩٨    /    شماره : ٧٩٩٥٨    /    تعداد نمایش : ٤٢٧سالن های اجرای موسیقی


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است