پنج شنبه ١٤ فروردين ١٣٩٩  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی کانون اعلام کرد ؛

حضور نماینده مرکز ملی اسیتژ ایران در پروژه نسل بعدی اسیتژ سوئد ۲۰۲۰

سینمای نو > سرویس تئاتر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، مرکز ملی اسیتژ ایران (نماینده سازمان بین‌المللی تئاتر برای کودکان و نوجوانان در ایران) پس از انتشار فراخوان پروژه نسل بعدی سوئد ۲۰۲۰، مدارک متقاضیان شرکت در این برنامه را بررسی و هفت نفر که شرایط کافی برای حضور داشتند را به دبیرخانه این رویداد معرفی کرد و در پایان حجت زینالی پذیرفته شد.

در این دوره از برنامه از میان 70 متقاضی و ۱6 هنرمند جوان از سراسر دنیا که به صورت حرفه‌ای در حوزه تئاتر کودک و نوجوان فعالیت دارند و کمتر از ۳۶ سال هستند، برای شرکت در این برنامه انتخاب شدند.

بر اساس این خبر، پروژه نسل بعدی یک ابتکار هیجان‌انگیز و پیشرو از اسیتژ بین‌الملل است که با استقبال از چهره‌های جدید و حمایت از هنرمندان جوان و به منظور تقویت روابط بین‌المللی در حوزه تئاتر پایه‌ریزی شده است.

این برنامه یک پروژه طراحی شده برای پشتیبانی از شبکه‌های هنری و فرهنگی، مبادله و همکاری بین هنرمندان در جشنواره‌ها و دیگر برنامه‌های بین‌المللی از طریق یک برنامه خاص است و در این رویداد هنری شرکت‌کنندگان می‌توانند ضمن تبادل تجربه‌ و ارتباط با هنرمندان دیگر کشورها در مورد روش‌های متنوع هنری بحث و گفت‌وگو کنند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اعلام کرد: شرکت در کارگاه‌های آموزشی با حضور هنرمندان بین‌المللی و برگزاری جلسه‌های بحث و گفت‌وگو از برنامه‌های این پروژه به شمار می‌آید.

یادآوری می‌شود این پروژه از 20 تا 26 اردیبهشت سال ۱۳۹۹ در شهر هلسینبرگ برگزار خواهد شد.

یادآوری می‌شود حجت زینالی نیز در سومین پروژه نسل بعدی اسیتژ پاکستان 2020 که در فرودین 1399 در لاهور برگزار خواهد شد، شرکت خواهد کرد.١٠:٢٥ - چهارشنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٨٣٥٧٦    /    تعداد نمایش : ٧٣سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است