چهارشنبه ٢٧ تير ١٤٠٣  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی مجموعه ؛

برنامه نمایش های مجموعه تئاترشهر اعلام شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، در دور جدید اجراهای مجموعه تئاترشهر، در شهریورماه 1402پنج نمایش در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی، سایه روی صحنه است. 

در تالار اصلی نمایش بک تو بلک به نویسندگی و کارگردانی سجاد افشاریان، با ساعت‌های 18 و 20:30 مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 200، 150 و  100 هزارتومان از 26 مردادماه آغاز شده و در آن سجاد افشاریان، نیکو بستانی و مهدی زندیه به عنوان بازیگر حضور دارند. این نمایش جمعه 7 مهرماه به اجرای خود پایان می‌دهد.

تالار چهارسو نیز با پایان اجرای نمایش چخفته، فقط نمایش سوسمار به نویسندگی حمید جبلی و کارگردانی رحمت امینی روی صحنه است. این نمایش از 6 شهریورماه با ساعت 20:15 مدت زمان یک‌ساعت و قیمت بلیت 120 هزار تومانی، میزبان علاقه‌مندان است. بهار مشیری، ابوذر ساعدی، فرزانه برهمن، عرفان معصومی و نوید جهانزاده به عنوان بازیگر در نمایش سوسمار ایفای نقش می‌کنند.

تالار قشقایی نیز از روز دوشنبه 6 شهریورماه میزبان نمایش شبیه خون به نویسندگی سهراب حسینی و کارگردانی محمد حاتمی  با مدت زمان 70 دقیقه، قیمت بلیت 130 هزار تومان و ساعت اجرای 19:30 شده است. در این نمایش محمد حاتمی و صدف محسنی به عنوان دو بازیگر نمایش حضور دارند. نمایش شبیه خون روز 21 شهریورماه آخرین اجرای خود را تجربه خواهد کرد.

در تالار سایه از روز جمعه 3 شهریورماه دو نمایش کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند به نویسندگی وکارگردانی مجید شکری و آوینیون به نویسندگی و کارگردانی حسن معینی به صحنه رفته‌اند. 

نمایش کسی برای یک گوریل غمگین کاری نمی‌کند ساعت 18 با مدت زمان 75 دقیقه قیمت بلیت 100 هزارتومان و بازی مجید شکری،‌ مرتضی دلداده، سارا رضایی، بنیامین صیادی‌نیا و مریم معصومی‌نژاد نیز از 3 شهریورماه روی صحنه است.

نمایش دیگر تالار سایه با عنوان آوینیون ساعت 20 و مدت زمان 95 دقیقه و قیمت بلیت 110 هزارتومان از 3 شهریورماه شروع به اجرا کرده و در آن عبدالحمید گودرزی،‌ امیر جوشقانی، ملیحه بقایی و سعید عساکره به عنوان بازیگر حضور دارند. 

کارگاه نمایش، از روز 26 شهریورماه میزبان نمایش تفنگ‌های کارار به کارگردانی بهروز سروعلیشاهی و سالن قشقایی از روز 27 شهریورماه پذیرای دوباره نمایش هیدن به کارگردانی کوروش شاهونه خواهد بود.١٥:٥٥ - شنبه ١٨ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٤٦٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٤٨سالن های نمایش


فیلم و صدا

سایر رسانه ها

گالری عکس

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است