سه شنبه ٠٤ مهر ١٤٠٢

آخرین اخبار :  چاپ        ارسال به دوست

از سوی روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ؛

آمار هفتگی فروش نمایش های تئاترشهر، تماشاخانه سنگلج و تالار هنر اعلام شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، آمار هفتگی فروش و تماشاگران نمایش های به صحنه رفته در تالارهای اصلی، چهارسو، قشقایی ، سایه و کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر، تماشاخانه سنگلج و همچنین تالار هنر به تفکیک اجراها اعلام شد.

نمایش شکوفه های گیلاس به کارگردانی سیدمحمد مساوات که از 30 تیرماه اجرای خود را در  تالار اصلی با ظرفیت 579 تماشاگر و قیمت بلیت 120 هزار تومان آغاز کرده ، تا به امروز با مجموعه 15 اجرا ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) و میزبانی از 6 هزار و 832 تماشاگر به  فروشی  معادل 746 میلیون و 880 هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش آلنده نازنین به کارگردانی محمد برهمنی که از روز 17 تیرماه ماه در تالار چهارسو با ظرفیت 132 نفر آغاز کرده تا امروز با مجموع 26 اجرا (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) 3 هزار و 338 تماشاگر و 248 میلیون و 320 هزار تومان فروش داشته است.

نمایش تب به کارگردانی رویا کاکاخانی نیز  که از روز 24  تیرماه اجرای خود را در تالار قشقایی با ظرفیت 96 نفر آغاز کرده تاکنون ( با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان) 21 نوبت اجرا  و میزبانی  از یک هزار و 90 تماشاگر به فروشی معادل 61 میلیون 313 هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش الکترا به کارگردانی فرزاد امینی که از روز جمعه هفتم مردادماه در تالار سایه با ظرفیت 72 نفر و قیمت بلیت 60 هزار تومان روی صحنه رفت، با 9 اجرا ،  438 تماشاگر و احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان به فروشی معادل 24 میلیون و 504 هزار تومان هزار تومان رسیده است.

نمایش جانور به کارگردانی کیانوش ایازی  که از روز 21 مرداد  در کارگاه نمایش با ظرفیت 26 نفر و قیمت بلیت 50 هزار تومان روی صحنه رفته بود با مجموع یک اجرا ( احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان)  و 25  تماشاگر یک میلیون و 250 هزار تومان فروش داشته است.

نمایش پایین گذر سقاخانه به کارگردانی رضا بهرامی  هم که از بیستم مرداد ماه در تماشاخانه سنگلج با ظرفیت 236 نفر  روی صحنه رفته است (با احتساب ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان)  دو نوبت اجرا  و  185 تماشاگر  به فروشی 7 میلیون و 534 هزار تومان دست پیدا کرده است.

نمایش غول نخود فرنگی  به کارگردانی حسین فدایی حسین هم  که از روز 9 تیر ماه   با قیمت بلیت 30 هزار  تومان در تالار هنر  روی صحنه رفت، تاکنون با مجموع 24  اجرا و 3 هزار و 62 تماشاگر (با احتساب  ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی  معادل 70 میلیون و 800  هزار تو مان دست یافته است.

نمایش پنگوئن ها به کارگردانی زیبا برجی فلاح نیز که از روز جمعه دهم تیرماه اجرای خود را با قیمت 30 هزار تومان در تالار هنر روی صحنه رفته، تاکنون با مجموع 25 اجرا و  3 هزار و 6  تماشاگر  (با احتساب  ارائه بلیت تمام بها، نیم بها، تخفیف دار و مهمان ) به فروشی معادل 66 میلیون و 614 هزار تومان  دست پیدا کرده است.١٩:٠٥ - شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ٩٨٥٨٢    /    تعداد نمایش : ٨٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است