سه شنبه ٠٧ تير ١٤٠١

آخرین اخبار :

  • تماشاخانه ایرانشهر
  • نماوا - شبکه نمایش خانگی
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • در سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

برای بیست و چهارمین دوره برگزاری ؛

پیام کاظم نظری برای جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر منتشر شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی،  در متن پیام کاظم نظری آمده است:

به نام پروردگار مهر و نور

تئاتر افتخار دارد که سال هاست حکایتگر عاشقی و دلدادگی نیکان این سرزمین و راوی صادق صحنه های ایثار و پایمردی فرزندان پاک ایران است که بی ادعا و بی منت به جان پاسدار خاک و نام و نشان میهن شدند. مردان و زنان وارسته ای که رسالت خویش را در نثار عزیزترین سرمایه های مادی جهان، و گسستن بندهاو قید ها یافتند و برای پایایی و مانایی میهن و ملت و عقیده خویش آسمانی شدند.

«خرمشهر» این نماد مقاومت و ایثار برای همیشه بر تارک تاریخ این سرزمین چون نگینی ناب خواهد درخشید و یاد و نام مدافعان و حماسه سازان میهن تا ابد روشنی بخش آسمان ایران خواهد بود.

سپاس پروردگار مهربان را که افتخار خدمتی ناچیز درکنار هنرمندان بلند همت تئاتر سراسر کشور نصیب شد تا به جان و دل به این ساحت شریف و مقدس ادای دین نماییم.

خاضعانه از همت بلند و حضور و همراهی ارجمند تمام هنرمندان،گروه های نمایشی، همکاران و یاران ستاد برگزاری و مدیران محترم منطقه آزاد اروند و نهادهای همراه و به ویژه مردمان شریف و وارسته دیار عشق،خرمشهر و آبادان عزیز در بیست و چهارمین جشنواره تئاتر ملی فتح خرمشهر قدردانی می کنم و از پروردگار مهربان توفیق و سربلندی برای عزیزان آرزومندم.

باشد که چراغ تئاتر ایران عزیز همواره پر نور و درخشان بماند.

کاظم نظری - مدیرکل هنرهای نمایشی١٢:٢٠ - چهارشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ٩٦٩٦٩    /    تعداد نمایش : ٣٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است