شنبه ٢١ تير ١٣٩٩

آخرین اخبار :

  • عرضه شده به صورت اکران آن لاین
  • عرضه شده به صورت آن لاین
  • برنامه سینماهای کشور
  • اکران آنلاین در نماوا
  • لطفا ماسک بزنید
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

با موضوع کووید ۱۹ ؛

"چرت و پرت" بهترین انیمیشن فستیوال بین المللی فیلم هند شد

سینمای نو > سرویس پویانمایی         

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، اولین جشنواره بین المللی فیلم هند در مورد ویروس کووید ۱۹ به صورت مجازی در ایالت «اودیسای» هند برگزار شد و در مجموع ۷۰ اثر از ۲۲ کشور جهان در این جشنواره به رقابت پرداختند.

هدف از برگزاری این جشنواره تبادل تجربه، دانش، اطلاعات و ایده‌های فیلم سازان سراسر دنیا و به اشتراک گذاشتن نگاه هنرمندانه آنها در مواجهه با مقوله ویروس کرونا است.

مارین بورگو از کشور فرانسه، مانی رام از کشور هند، قدرت اله تقوی از کشور افغانستان و ریچارد از کشور کنگو داوری آثار این جشنواره را بر عهده داشتند.

دیپلم افتخار رامین ملاحمدی کارگردان و رضا پورزارعی تهیه کننده استاپ موشین "چرت و پرت" در این جشنواره، توسط ماهشوار رائو ، مدیر جشنواره مذکور، به مینا هادیان معاون کنسولگری و مسئول بخش دیپلماسی عمومی سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در حیدرآباد هند اهدا گردید.

مجموعه استاپ موشین های "چرت و پرت" از ابتدای اسفند 98 با شیوع ویروس کووید ۱۹ تا کنون در ده  قسمت یک تا چهار دقیقه ای در قالب طنز، و موضوعات اجتماعی تولید شده و قسمت های دیگر آن در حال ساخت است و قسمت "در خانه بمانید" داستان سیزده بدر کرونایی یک خانواده است.

در این پروژه مریم تابع ، طراح لباس و سعید رستگار ، مدیر تولید حضور داشتند.١٠:٣٠ - سه شنبه ١٠ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٨٥١٦٩    /    تعداد نمایش : ٢٢سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است