شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

توسط هیئت داوران ؛

برگزیده‌ برگزیدگان ده دوره جایزه محسن رسول‌اف معرفی شدند

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی      

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از دبیرخانه تصویر سال، انتخاب برگزیده‌ برگزیدگان ده دوره گذشته برنده تندیس از جشن تصویر سال در رشته‌های عکاسی در پنج شاخه‌ خبری، مستند اجتماعی، ورزشی، هنر و هنرمندان، نگاهی دیگر (خلاقه)، گرافیک (پوستر)، کاریکاتور و فیلم (زیر 15 دقیقه و بالای 15 دقیقه) برعهده اکبر عالمی، محمود کلاری، محمد زرین‌دست و کامبیز درم‌بخش بود.

هیات داوران که به ترتیب از سال 1393 تا 1397 در مراسمی با عنوان «در ستایش تصویر» تجلیل شده بودند، آراء خود را به شرح زیر اعلام کردند.

در بخش پوستر: عاطفه آشوری برنده‌ دوره‌ سیزدهم (سال 1394)

در بخش کاریکاتور: محمود آزادنیا برنده دوره هشتم (سال 1389)

در بخش نگاهی دیگر(خلاقه): صمد قربان‌زاده برنده‌ دوره هفتم (سال 1388)

در بخش خبری: حسین حیدرپور برنده دوره‌ یازدهم (سال 1392)

در بخش مستند اجتماعی: جواد شیدا برنده دوره‌ دهم (سال 1391)

در بخش هنر و هنرمندان: عاطفه آرانی برنده دوره نهم (سال 1390)

در بخش ورزشی: زنده‌یاد وحید سهرابی‌ابد برنده‌ دوره هفتم (سال 1388)

در بخش فیلم (فیلم‌های نیمه‌بلند) حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری برای دو فیلم سکوت کن برنده تندیس نیمه‌بلند در دوره سیزدهم، سال 1394 و قنات شهر خاموش، برنده تندیس دوره دوازدهم (سال 1393)

در بخش فیلم (فیلم‌های بلند) سعید روستایی برای مجموعه فیلم‌های شنبه برنده دوره‌ نهم، سال 1390)، مراسم (برنده دوره دهم سال 1391)، مانتوهای رنگ روشن و خیابان‌های خلوت (برنده دوره‌ یازدهم 1392)

قرار است از سوی بنیاد فرهنگی - هنری رسول‌اف و جشن تصویر سال در آیین پایانی شانزدهمین دوره، تندیس ویژه ده‌سالگی مسابقه‌ جوانان زیر 25 سال همراه با دیپلم افتخار و هدایای نقدی اهدا شود.

آیین پایانی شانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر با اجرای حبیب رضایی و غزل شاکری و اجرای موسیقی زنده سامان احتشامی، سایه و صدا سُدیفی همراه است.

مراسم از ساعت 15:30 با عکس گروهی و «جاده تصویری‌ها» در مقابل پرده سفید در حیاط خانه هنرمندان آغاز و از ساعت 17 مراسم پایانی و اهدای جوایز جوانان زیر 25 سال (جایزه محسن رسول‌اف) در رشته‌های عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و فیلم و نیز معرفی و اهدای جوایز بخش‌های ویژه عکاسی: یزد؛ شهر جهانی، ایران ما، موبایلی، تصویر محرومیت در تالار شهناز و ناصری برگزار خواهد شد.

در آیین پایانی دومین «جایزه وحید ابد» برای عکاس منتخب مطبوعاتی سال که نقش و فعالیت ویژه‌ای را در رویدادهای مهم ایران و جهان داشته است، در شانزدهمین دوره‌ی جشن تصویر سال اهدا می‌شود.١٥:٠٤ - پنج شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٧٦٧٢٨    /    تعداد نمایش : ١٢٥سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است