شنبه ٠٢ شهريور ١٣٩٨

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

از چهارشنبه ۲۴ بهمن ؛

برج آزادی میزبان نمایشگاه همنشینی می شود

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی      

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی برج آزادی ، سمیرا موسوی دانشجوی دوره تحقیقاتی کارشناسی ارشد معماری دانشگاه توکیو است.

نمایشگاه عکس «همنشینی» تلاشی است برای ارائه قاب های مختصری از شیوه های گوناگون ایجاد هماهنگی در فضاهای شهری و نیم نگاهی به برخی از روش های مواجهه با تنوع کالبدی و کارکردی بناها در مناظر شهری ژاپن. تلاش عکاس در این مجموعه  ارائه نگاهیست پرسشگر و به دور از هیجان یک گردشگر یا تعصب یک شهروند، در جستجوی پاسخ هایی معمارانه برای دغدغه‌های مشابه در ایران.

این نمایشگاه شامل ٣٣ اثر بوده که در طول سال‌های ٢٠١٢ تا ٢٠١٦ در شهرهای مختلف ژاپن گرفته شده‌ اند. جمع آوری و آماده سازی آنها نیز حدود شش سال به طول انجامیده است. محوریت موضوعی این آثار بر مفهوم همنشینی معماری سنتی و مدرن در ژاپن در چند سال اخیر استوار است.

نمایشگاه عکس «همنشینی» از ۲۴ تا ۳۰ بهمن در برج آزادی برپاست و علاقه مندان می توانند همه روزه به جز شنبه ها از ساعت ۹ تا ۱۷ از آن بازدید کنند.١١:١٠ - دوشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٧٥٩٦٥    /    تعداد نمایش : ١٣١سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است