پنج شنبه ٠٦ تير ١٣٩٨

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • تئاتر شهر - سالن چهارسو
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی جشنواره ؛

هیأت انتخاب بخش ایده برای وب‌سری جشنواره کودکآنلاین معرفی شدند

سینمای نو > سرویس سینما    

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از ستاد خبری جشنواره کودکآنلاین، با حکم سیدجمال هادیان دبیر جشنواره، در بخش ایده برای وب سری امیرحسین اکرمی، بنفشه بدیعی، حامد تأمّلی، مهدی حجوانی، بزرگمهر حسین‌پور، علی درخشی و حدیث لزرغلامی به عنوان اعضای هیأت انتخاب بخش وب‌سری جشنواره کودکآنلاین منصوب شدند و به بررسی آثار رسیده در این بخش خواهند پرداخت.

امیرحسین اکرمی

متولد 1363 تهران.  کارشناس کارآفرینی و کسب و کار. دارای مدرک کارشناسی اقتصاد کشاورزی - دانشگاه تهران- کارشناسی ارشد اقتصاد کشاورزی - دانشگاه تبریز. از سوابق اجرایی او می توان به فعالیت به عنوان کارشناس بخش ارزیابی اقتصادی و بودجه بندی طرح ها - سازمان توسعه نوآوری های دانشجویان، مدیریت بازاریابی شرکت پویا فن آوران کوثر، مدیریت بازرگانی شرکت طرح و توسعه هفت هامون، تعامل کالا و قراردادهای سلف موازی در شرکت کارگزاری پارس ایده بنیان و شرکت کارگزاری بانک آینده، مدیریت طرح و توسعه شرکت پیشگام علم و فناوری سرآمد و فعالیت به عنوان کارشناس ستاد فناوری های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اشاره کرد. او در زمینه شناخت مفاهیم کارآفرینی استارت آپی و دوره عمر سازمان، بحث های تحلیل رفتار متقابل، استعدادیابی، تیم سازی و تصمیم گیری، توسعه مدل کسب و کار در زنجیره ارزش صنایع خلاق و آشنایی با روش های ارزشگذاری استارت آپ ها صاحب نظر است. از دیگر فعالیت های اکرمی می توان به منتور کار تیمی در رویداد کارآفرینی اکسیر، مسئولیت پروژه راه اندازی شبکه آزمایشگاهی صنایع فرهنگی، داوری جشنواره ایده های برتر و رویداد کارآفرینی یاس، برنامه ریزی و تدوین مدل فعالیت مرکز نوآوری و شکوفایی اشاره کرد. اکرمی علاوه بر فعالیت های علمی - تحقیقاتی و پژوهشی به عنوان مدرس دوره کارآفرینی هنر - مرکز نوآوری و کارآفرینی دانشگاه هنر مدرس دوره کارآفرینی علوم انسانی مرکز بردار و طراح و دبیر تخصصی رویداد توسعه محصول دیزاتن، منتور شتابدهنده شکوفا، منتور توسعه مدل کسب و کار در رویداد کارآفرینی اسلوب دانشگاه علم و فرهنگ و مسئول رویدادهای پارک ملی علوم و فناوری های فرهنگی فعالیت داشته است.

بنفشه بدیعى

متولد ١٣٥٦ تهران، كارشناس نمایش با گرایش عروسكى از دانشگاه هنر، طراح عروسک، کارگردان نمایش عروسکی،  دستیار و برنامه‌ریز سینما و مجموعه‌هاى عروسكى ویژه کودکان شبكه‌هاى مختلف تلویزیونى است که در کارنامه‌اش طراحى و ساخت عروسك براى چند فیلم سینمایی، طراحى و ساخت بیش از دویست عروسك براى تبلیغات یا مجموعه‌هاى تلویزیونى، کارگردانی چند نمایش عروسكى اجرا شده در جشنواره بین‌المللى نمایش عروسكى تهران مبارك ، یك دوره ریاست انجمن نمایشگران عروسكى خانه تئاتر، تدریس كارگاه‌هاى ساخت عروسك و قالبگیرى با سیلیكون در دانشگاه‌های کشور، شركت در كارگاه‌هاى گوناگون عروسكى در پاریس، برگزارى بیش از ٥٠ نشست تخصصى و سمینار با موضوعات گوناگون هنر، حضور در جشنواره‌ها، نمایشگاه‌ها و مجامع مختلف در سمت‌هاى اجرایی و حضور در هیئت انتخاب جشنواره‌های گوناگون آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری، جشنواره دانشجویی و جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران مبارک به چشم می‌خورد.

حامد تأمّلی

دانش آموخته مهندسی فناوری اطلاعات(IT) دانشگاه صنعتی شریف، پژوهشگر، طراح و تولیدکننده اسباب بازی، بنیانگذار و مدیر برند تولیدی اسباب بازی «بازی دوست»، مسئول بخش اسباب بازی انتشارات خیلی سبز و بازرس اصلی و دبیر دپارتمان علمی و پژوهشی انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی ایران که در کارنامه‌اش کارشناسی بازی و اسباب بازی ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، داوری جایزه فناوری دومین، سومین و چهارمین دوره جشنواره ملی اسباب‌بازی، عضویت در هیأت‌های داوری جشنواره‌ها در این حوزه، فعالیت‌های آموزشی و کارگاهی در رویداد اکسیر2، جشنواره کالای فرهنگی فیروزه و رویداد ملی استارت آپی اسباب بازی، به چشم می‌خورد. او همچنین به عنوان نویسنده و طنزپرداز، مدیر گروه فرهنگی هنری هفت هامون، کانون فرهنگی هنری رضوان، دبیر کانون فرهنگ و اندیشه(کفا) و دبیر سرویس طنز سایت لوح بوده و موفق به کسب جوایز مختلفی از جشنواره‌ها شده است.

مهدی حجوانی

متولد 1339 تهران، دکترای پژوهش هنر از دانشگاه تربیت مدرس، استاد ادبیات کودک در دانشگاه علامه و استاد پژوهش هنر در دانشگاه آزاد از سال 1387، مولف 12 و مترجم 15 اثر داستانی و نظری در حوزه‌ ادبیات کودک است که از موسسان انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، انجمن تصویرگران ایران و نهاد لاک‌پشت پرنده بوده و در کارنامه‌اش  سرویراستاری و مشاورت موسسات نشر کودک، هفت دوره عضویت در هیئت مدیره اتجمن نویسندگان کودک و نوجوان، نویسندگی بیش از 180 مطلب در قالب مقاله، سرمقاله، مصاحبه، یادداشت و یادنامه و 3 اثر ترجمه‌شده به زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، روسی و ترکی، شرکت در کنفرانس‌های داخلی و خارجی به چشم می‌خورد و با آثارش برنده‌ جوایز مختلف شده است.

بزرگمهر حسین‌پور

متولد ۱۳۵۵. دانش‌آموخته رشته نقاشی در دانشگاه آزاد تهران. او از سال ۱۳۶۹ به عنوان کارتونیست و کاریکاتوریست در نشریات گوناگون کشور مانند گل آقا، کیهان کاریکاتور، سروش نوجوان، رشد نوجوان، روزنامه نوروز، زن، روزنامه آفتابگردان، روزنامه اقبال و هفته‌نامه چلچراغ  فعالیت داشته و مدیریت بخش هنری مجلات زنان فردا، عروس هنر، دانش یوگا را بر عهده داشته‌ است. او از سال۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳ سردبیر هفته‌نامه چلچراغ بود. سپس در روزنامه‌های زیادی از جمله مردم امروز و شرق کاریکاتور کشید. طرح جلدهای کاریکاتوری او برای ماه نامه مهرنامه، تجربه، هفته‌نامه آسمان، هفته‌نامه صدا تا سال ۱۳۹۶ ادامه داشته ‌است.

علی درخشی

متولد ۱۳۵۵ تهران، کاریکاتوریست ایرانی و دانش‌آموخته رشته ارتباط تصویری از دانشگاه آزاد اسلامی است. او کاریکاتور را به صورت حرفه‌ای از مجله طنز و کاریکاتور شروع کرده و با نشریات دیگری نیز همکاری داشته‌است. درخشی از فعالان نمایشگاه‌های داخلی و خارجی است. درخشی همچنین تصویرگر پویانمایی ترافیک، حیات وحش، دیرین دیرین و چند کار دیگر نیز بوده ‌است.

حدیث لزرغلامی

متولد 1360، کارشناسی ارشد پژوهش هنر، در کارنامه او تألیفات ادبی در حوزه کودک و نوجوان به چشم می‌خورد و جوایز و تقدیرهای گوناگونی نیز از جمله جایزه کتاب سال سلام بچه‌ها، جشنواره‌ کتاب کودک و نوجوان کانون پرورش فکری، جایزه‌ جشنواره مطبوعات کانون، جایزه ادبی عباس یمینی شریف، شورای کتاب کودک، کتاب‌های برگزیده کلاغ سفید به دست آورده و آثارش به زبان‌های انگلیسی، کره‌ای، ایتالیایی، اسپانیولی، ترکی، هندی ترجمه شده است. او نگارش فیلمنامه فیلم‌های سینمایی و مجموعه‌های تلویزیونی و انیمیشن را نیز در کارنامه دارد و به عنوان پژوهشگر و مدرس نیز فعالیت دارد.

نخستین جشنواره فیلم کوتاه و وب سری کودکآنلاین به دبیری سیدجمال هادیان در چهار فاز فراخوان ایده، انتخاب ایده‌های برتر، مشارکت در تولید ایده‌ها و انتخاب تولیدات برتر برگزار می‌شود و مراسم پایانی جشنواره، اردیبهشت سال 98 برگزار خواهد شد.١١:١٥ - چهارشنبه ١٩ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٧٥١٢٦    /    تعداد نمایش : ٦٤سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است