چهارشنبه ٢٦ تير ١٣٩٨

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • تئاتر شهر - سالن چهارسو
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

با عنوان «بداهگی» ؛

میلاد زینلی طراحی های مجسمه گونه اش را به گالری سیحون می برد

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی      

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی این نمایشگاه، میلاد زینلی گفت: من از سال 1388 به صورت ذهنی نقاشی و طراحی می کنم و با این شیوه می خواهم به ناخودآگاهم نزدیک شوم وبه مرور ضمن کار طراحی و نقاشی هایم پخته تر شده اند و فرم های جدید به آثارم راه پیدا کرده اند.

این هنرمند ادامه داد: دغدغه من پی بردن به راز افرینش است که پی ببرم چه کسی هستم و خلقت ام برای چیست و باورم این است که با کشف ناخودآگاهم می توانم به این موضوع پی ببرم.

او افزود:این مجموعه دربرگیرنده 27طراحی در ابعاد کوچک است که با روانویس سفید و سیاه روی کاغذ گراف اجرا شده است. برخی تصور می کنند این طراحی ها پیش تولید خلق مجسمه هستند. از نخستین نمایشگاه گروهی که طراحی هایم را به نمایش گذاشتم همواره مخاطبان چنین تصوری از طراحی های من داشتند، چون طراحی هایم قابلیت حجم گونه دارند. حجم حالتی است که در ناخودآگاه من نقش بسته است رسانه مورد علاقه من نقاشی و طراحی است و مجسمه در الویت های بعدی  قرار دارد.

میلاد زینلی متولد 1365 تهران و فارغ التحصیل هنرستان هنرهای زیبای پسران و فارغ التحصیل از دانشکده موسیقی است. او تاکنون دو نمایشگاه انفرادی نقاشی و مجسمه با عنوان اصلی بداهگی در گالری سیحون برپا کرده است و آثارش را در دو نمایشگاه گروهی در موزه هنرهای معاصر و گالری الهه نیز به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه میلاد زینلی از 18 تا 30 آبان در گالری سیحون خیابان وزارا، کوچه چهارم، پلاک 11 میزبان علاقه مندان است.١٥:٢٠ - پنج شنبه ١٧ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٧٣٣٥٧    /    تعداد نمایش : ١١٥سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است