چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨

آخرین اخبار :

  • سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی شبکه ؛

برنامه های شبکه شما اعلام شد

سینمای نو > سرویس تلویزیون 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، شبکه شما در ماه مبارک رمضان در کنداکتور خود تغییراتی به وجود آورده که در ادامه آمده است.

برنامه صبحگاهی «صبحانه» از مرکز قم به صورت زنده به روال گذشته پخش اما محتوای آن در بخش های متعدد به ماه رمضان می پردازد. برنامه پزشک شما با محوریت موضوعی سلامت روزه داران در ماه مبارک رمضان هر روز ساعت 9:00 از مراکز کیش ، گلستان و خراسان رضوی به روی آنتن خواهد رفت و  همچنین برنامه «کاشانه مهر» با این موضوعیت که به خانواده ها و خانه داری در ماه مبارک چگونه است از مرکز فارس هر روز ساعت 10 صبح به صورت زنده پخش میشود.

در حوزه نمایشی از شروع ماه مبارک رمضان سریال «گمگشته» به کارگردانی رامبد جوان سریال ویژه شبکه خواهد بود که هرشب ساعت 22 و همچنین مجموعه «چشم و چراغ» تولید فارس نیز ساعت 23 به روی آنتن می روند. لازم به ذکر است که بازپخش مجموعه «مرد هزار چهره» نیز ساعت 2:15 بامداد پذیرای بینندگان شبکه شما خواهد بود.

به گزارش مدیر روابط عمومی شبکه «شما» یکی از اتفاقات ویژه که پیش از این نیز بنیان گذاری اش در همین شبکه اتفاق افتاد نهضت جمع خوانی قرآن کریم با عنوان «سابقون» است که ختم قرآن در دو نوبت صبحگاهی و عصرگاهی در سی روز ماه مبارک رمضان با پوشش از تمامی استان های کشور پخش خواهد شد و کلیه مراکز استان ها اعم از اصفهان ، مازندران ، خوزستان ، گلستان ، همدان و.... را در برخواهد گرفت.

ویژه برنامه چلچراغ با موضوعات رمضانی نظیر بخشش ، مهربانی ، ایمان و... برنامه ویژه این ماه مبارک است که به صورت زنده از مراکز خراسان جنوبی ، کهکیلویه و بویراحمد و سایر استان ها روی آنتن شبکه شما خواهد رفت. دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف همزمان با آغاز ماه رمضان هر روز ساعت 17 روی آنتن می رود که به مناسبت چهل سالگی انقلاب در سال 97 این دستاوردها مورد ارزیابی و پوشش قرار می گیرد.

ترانه باران نیز به روال سابق از شبکه شما پخش خواهد شد و مخاطبان این برنامه می توانند در این ایام نیز شاهد آن باشند. مشاعره طنز «شکر خند» نیز با هدف ایجاد حال و هوایی امیدبخش و شاد هرشب ساعت 22:30 از شبکه شما به روی آنتن می رود.

مستند ایرانگرد3 هرشب ساعت 22:40 در قاب تصویر شبکه شما پخش خواهد شد و بیننده را در کمتر از 30 دقیقه با جذابیت ها و آداب و سنن استان های مختلف آشنا خواهد کرد.

اما سخنرانی های مذهبی با پوشش 10 دقیقه ای با مشارکت برخی از استان ها در جدول پخش شبکه شما قرار دارد که به این ترتیب است که هرروز بعد از اذان صبح آیت الله ناصری به شرح دعای صحیفه سجادیه می پردازد. آیت الله طباطبایی از اصفهان ، آیت الله خاتمی از زنجان و آیت الله دستغیب از شیراز بعد از اذان ظهر و بعد از افطار به سخنرانی هایی پیرامون این روزهای مبارک می پردازند.

در پایان گفتنی است که شبکه شما در حوزه ورزش نیز برنامه ای برای پخش تدارک دیده است که شنبه ها و یکشنبه ها ساعت 9 شب جام فوتبالی لیگ یک کشور از یزد روی آنتن خواهد رفت.٢٠:٢٠ - چهارشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٣٩٧    /    شماره : ٦٩٣٥٤    /    تعداد نمایش : ١٢٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است