سه شنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • ساخته محسن امیریوسفی - برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

بنابر اعلام روابط عمومی سیما ؛

شبكه ورزش ، برترین شبكه تخصصی از نگاه مخاطبان شد

سینمای نو > سرویس تلویزیون 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی سیما ، اولین جشنواره مردمی نوروزی صداوسیما این هفته در حالی به كار خود پایان داد كه شركت بیش از 19 میلیون مخاطب در این جشنواره آمار قابل توجهی بود كه ضرورت بهره گیری از ظرفیت مخاطبان در ارزیابی از برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی را تایید می كند.

صدا و سیما در ایام نوروز با تدارك برنامه ای با عنوان «سین سیما» كه از شبكه سه پخش شد و از طریق زیرنویس در شبكه های مختلف تلویزیون، این نظرسنجی را برای ارزیابی عملكرد شبكه ها در تولیدات نوروزی آغاز كرد و مخاطبان نظرات خود را از طریق شبكه پیامكی و اپلیكیشن سروش ارائه كردند.

بر اساس آخرین نتایج به‌دست آمده از این نظرسنجی عمومی كه در ایام نوروز برگزار شد، شبكه ورزش سیما با كسب 1431470 رأی، شبكه قرآن سیما با كسب 624411 رأی، شبكه امید با 292802 رای، شبكه آموزش با 247468 رای، شبكه چهار سیما با كسب 235031 رأی، شبكه سلامت سیما با كسب 187114 رأی، شبكه پویا با 162917 رای و شبكه مستند نیز با كسب 48498 رأی از سوی مخاطبان، به‌عنوان برترین شبكه‌های تخصصی تلویزیون انتخاب شدند.

گفتنی است در نخستین جشنواره مردمی نوروزی صداوسیما شبكه‌های امید و قرآن سیما با 7 نامزد، شبكه آموزش با 6 نامزد، شبكه‌های ورزش و سلامت سیما با 4 نامزد، شبكه پویا با 3 نامزد و شبكه مستند نیز با یك نامزد حضور داشتند كه در این میان شبكه ورزش سیما به عنوان برترین شبكه تخصصی تلویزیون توانست ضمن جلب نظر مخاطبان بیش‌ترین آرای مردمی را كسب كند و شبكه های قرآن، امید و آموزش به ترتیب در جایگاه‌های بعدی قرار گیرند.

مخاطبان توانستند آرای خود را به برنامه‌های نوروزی، سریال‌های نوروزی، برنامه‌های تركیبی، بازیگران و مجریان مورد نظر، از طریق اپلیكیشن پیام‌رسان سروش و كد دستوری #97*162* به «سین سیما» ارسال كنند.

قرار است همزمان با اعیاد شعبانیه، در برنامه مناسبتی  ویژه این ایام مراسم قرعه كشی برای انتخاب نفرات مخاطبان و اهدای جوایز به آنان برگزار شود.١٢:٥٢ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٦٨٥٨١    /    تعداد نمایش : ١٣٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است