يکشنبه ٠٥ اسفند ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • ساخته محسن امیریوسفی - برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

خانه هنرمندان ایران ؛

با مداد رنگی آسمان کودکان زلزله زده را آبی کنیم

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی      

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران٬ آسیه مزینانی معاون هنری خانه هنرمندان ایران درباره چگونگی راه اندازی کمپین پل رنگی ـ آسمان آبی گفت : مدتی پیش تعدادی از کودکان زلزله‌زده نامه‌ای برای خانه هنرمندان ایران به همراه تعدادی نقاشی ارسال کردند و در این نامه از ما تقاضای لوازم نقاشی و مداد رنگی کردند.

او افزود : براساس تصمیمی که در خانه هنرمندان ایران گرفتیم کمپینی را با همکاری تمام انجمن‌های هنری سراسر کشور راه‌اندازی کردیم تا برای این کودکان زلزله‌زده لوازم نقاشی تهیه کنیم.

 به گفته مزینانی٬ هدایای مردمی و دولتی که به همین منظور گردآوری خواهد شد توسط گروهی از هنرمندان به مناطق زلزله‌زده ارسال خواهد شد و همزمان با سفر هنرمندان چندین کارگاه نقاشی نیز برای این کودکان برپا خواهد شد.

 معاون هنری خانه هنرمندان ایران در پایان صحبت‌های خود برخی از اقلام مورد نیاز را ماژیک رنگی٬ پاستل روغنی٬ گچ رنگی٬ رنگ آکریلیک٬ کاغذرنگی٬ مقوای کوتد رول ۳۰ متری٬ تخته کار۳۵ در ۵۰ سانتی متر٬ خمیر مجسمه‌سازی٬ کتاب‌های آموزش دست ساخته یا کار با دور ریختنی‌ها، کتاب‌های کودکان و نوجوانان٬ هر نوع اسباب بازی که بتواند به نوعی به ایجاد خلاقیت و تفکر در کودک کمک کند ترجیحا لگوهای خانه‌سازی و... کتاب قصه عنوان کرد.

نیکوکاران می‌توانند در روزهای ۲۴ تا ۲۶ بهمن از ساعت ساعت ۱۶ تا ۱۹ هدایای خود را به خانه هنرمندان تحویل دهند١٧:٠٠ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٦٧٤٢٣    /    تعداد نمایش : ٢٠٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است