يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • با کارگردانی هومن سیدی - برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

قطب الدین صادقی بعد از تماشای نمایش «تب سرد روی پیشانی داغ»:

شرف این اثر ، بیان انتقادی وضعیت کنونی است

سینمای نو > سرویس تئاتر        

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از مشاور رسانه نمایش ، دکتر قطب الدین صادقی بعد از تماشای این نمایش گفت : «این نمایش را من می شناسم و اولین بار توسط بچه های خراسان اجرا شد و اتفاقا داور منطقه بودم و آن را انتخاب کردم. این اثر بعد از اینکه به جشنواره فجر آمد، بازهم من داورش بودم و آن را انتخاب کردم. همان زمان هم تلاش کردم که همکاران هم نظر مثبت داشته باشند و جایزه منطقه را هم بردند».

او گفت: «چیزی که در این نمایش بسیار حائز اهمیت است و به خوبی در اجرا توسط گروه زنده شد، بحران عاطفی نسل جوان این دوره است، اینکه همه آنها سرگشته بین عشق و رابطه های سرسری هستند. شرف این متن و این اجرا در این است که یک تصویر تحلیلی و انتقادی از وضعیت کنونی را مقابل چشمان ما باز می کند  و با تکیه برابعاد عاطفی و لحظات درست حسی که پیام دهکردی و عارفه لک در صحنه خلق می کردند، خیلی خوب نقاط عطف را نشان می دادند».

او ادامه داد: «این مسائل باید به خوبی به مخاطب نمایش داده شود و کم ترین شرافتی که می تواند یک تئاتر ایرانی برای مخاطب ایرانی داشته باشد، نمایش درست همین مسئله است. این نوع نگاه مناسب زندگی ایرانی و بحران های ماست تا با اندکی شناخت بتوانیم خودمان را اصلاح کنیم. من واقعا از اینکه این اثر را دیدم خوشحالم».

تب سرد روی پیشانی داغ از اول دی ماه ساعت 18 در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر به روی صحنه می رود. علاقه مندان به تماشای این نمایش می‌توانند هر روز غیر از شنبه‌ها  به تئاتر شهر مراجعه کنند. همچنین می توانند جهت خرید بلیط به سایت تیک 8 به آدرس http://tik8.co/2kC95zn  مراجعه نمایند.١٣:٤٥ - سه شنبه ١٩ دی ١٣٩٦    /    شماره : ٦٦٦٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٠٢سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است