يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • با کارگردانی هومن سیدی - برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

در شورای ارزشیابی و نظارت اداره کل هنرهای نمایشی ؛

مجوز 42 اجرای صحنه ای در هفته گذشته صادر شد

سینمای نو > سرویس تئاتر 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی ، شورای ارزشیابی و نظارت در هفته گذشته مجوز اجرای 19 نمایش حرفه ای ، 5 نمایش کودک ، 7 اجرای نمایشنامه خوانی ، یک پرفورمنس ، یک نمایش کمدی و 9 اجرای سرگرمی را برای ماه آبان و آذر صادر کرد.

در بخش نمایش حرفه ای ، مرتضی جلیل دوست نمایش "مجلس مختلف خوانی " را به تالار مولوی می آورد و سروش کریمی و بابک کیوانی نمایش سرتاسر که اثری فیزیکال و عاشورایی است را در خانه نمایش دا روی صحنه می برند. نمایش مادر ایکاروس به کارگردانی رضا عباسی در تالار مشایخی و من اثر فرهاد تجویدی در تماشاخانه شاننو اجرای خود را آغاز کرده اند. تنهایی پر هیاهو به کارگردانی امیر کاوه آهنین جان در سالن سمندریان و درانتظار آدولف اثر علیرضا کوشک جلالی برای سالن ناظرزاده ، سه کله پوک کار مصطفی میری برای سینما ایران ، نمایش خواب خوب خواب به کارگردانی سلیم باشکوه برای اجرا در ارغنون ، نمایش مورچه کار علی مسعودی برای اجرا در تئاتر تهران ، نمایش دو دلقک و نصفی " اثر جلال تهرانی برای اجرا در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر ، نمایش گم و گور به کارگردانی امیر مهندسیان برای اجرا در سالن ناظر زاده ، نمایش بارون تابستانی " کار کورش کلانتری برای اجرا ر خانه نمایش دا ، نمایش "کوریولانوس" اثر حامد اصغر زاده برای اجرا در تئاتر تهران ف نمایش "فعل" به کارگردانی محمد رضایی راد برای اجرا در سالن چهارسو مجموعه تئاتر شهر ، ، نمایش "جنین" به کارگردانی طاووس حسین نژاد برای اجرا در سالن مشایخی ، نمایش "شیوه به قداست رساندن یک اعتراف کننده نامعتبر" کار آرش واحدی برای اجرا در پالیز ، نمایش "شهاب سنگ" کار مهدی گتمیری برای اجرا در ارغنون ، نمایش "یازده نفر" کار حسام کلانتری برای اجرا در خانه رایزن و نمایش "آندورا" به کارگردانی میثم عبدی برای اجرا در تماشاخانه باران مجوز دریافت کرده اند.

پنج نمایش کودک نیز در فهرست برنامه های اجرای سالن های فرهنگسراهای تهران قرار گرفته است. نمایش "خرگوش دانا و گرگ بد گنده" به کارگردانی ایرج صادقی طاری در فرهنگسرای شفق ، نمایش "بزبزقندی" به کارگردانی مهرداد قرآن کیش در فرهنگسرای ابن سینا ، نمایش "انگیری منگیری" کار سجاد آقابابایی در سرای محله سعادت آباد ، نمایش "چوپان و چوب جادویی" کار محمدحسین داداش نیا در فرهنگسرای فردوس و نمایش "دادگاه حیوانات" به کارگردانی علی شاه صفی در فرهنگسرای ابن سینا اجرا می شوند.

سالن های شهرزاد ، گندم ، ارغنون ، فرهنگسرای نیاوران و مجموعه فرهنگی و هنری آزادی نیز نمایشنامه های "گل شمعدانی" ، "روز واقعه" ، "جمجمه ای در کافه مارا" ، "عشق آباد" ، "صفر مرکزی" ، "آرش " و "مرگ فروشنده" را در برنامه نمایشنامه خاونی خود قرار داده اند.

اجرای پرفورمنس "فراموشی موازی" کاری از شاهد علوی در خانه نمایش داد و اجرای کمدی"صمد و ممد" کار بابک نهرینی در سینما تئاتر خانوادگی نور در برنامه های آینده اجرا قرار گرفته اند. 9 مجوز اجرا نیز در حوزه سرگرمی صادر شده است.١٤:٣٤ - يکشنبه ٢١ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٦٥٢٨٦    /    تعداد نمایش : ٤٥٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است