سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  • با کارگردانی بهمن فرمان آرا ، برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • با کارگردانی بهمن کامیار ، برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

توسط روابط عمومی جشنواره ؛

نتایج مرحله دوم داوری جشنواره رادیکال پرفورمنس اعلام شد

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و به نقل از روابط عمومی موزه هنرهای معاصر تهران ؛ داوری مرحله دوم اولین جشنواره بین المللی رادیکال پرفورمنس در دو شاخه آلترناتیو پرفورمنس و پرفورمنس‌آرت روز پنجشنبه ۱۲ مردادماه ۱۳۹۶ در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار شد.
داوری در دو بخش آلترناتیو پرفورمنس و پرفورمنس آرت شامل چندین مرحله است که نتایج مرحله نخست آن که شامل بررسی و مطالعه طرح‌ها بود در روز ۱۴ تیرماه ۱۳۹۶ اعلام شد. در بخش دوم داوری، هنرمندان به صورت حضوری به ارائه طرح‌های خود پرداختند و داوران همزمان نکات و نظرات خود را در غالب مشاوره به شرکت کنندگان ارائه کردند.

آزاده گنجه ، امیر راد، مهدی صدر و علی فیروزجنگ، مرحله دوم داوری اولین جشنواره بین المللی رادیکال پرفورمنس را بر عهده داشتند

دبیرخانه نخستین جشنواره بین المللی رادیکال پرفورمنس نتایج داوری مرحله دوم در دو بخش  آلترناتیو پرفورمنس و پرفورمنس‌آرت را به شرح زیر اعلام کرد:

در بخش پرفورمنس‌آرت  ازم طباطبایی و پریسا صادقی و پژمان حسینی و مهدی اسدی به مرحله نهایی داوری راه‌ یافتند.

در بخش آلترناتیو پرفورمنس سید جلال هاشمی و حسین مهاجر(یک گروه)، مجید گنجی کاظمیان، محمد جاویدی و امیر اسفندیاری موفق به راه‌یابی به مرحله نهایی داوری شدند.

راه‌یافتگان به مرحله  نهایی داوری در این دو بخش، طرح نهایی خود را بر اساس مشورت‌های صورت گرفته به دبیرخانه ارسال خواهند کرد تا نتیجه نهایی این دو بخش در ۱۰ روز آینده مشخص شود.
نتایج نهایی بخش‌های ویدئو پرفورمنس و سایبرفورمنس همزمان با نتیجه نهایی سایر بخش‌ها اعلام خواهد شد.

در نهایت آثار کلیه پذیرفته شدگان در هر چهار بخش ، جهت کسب رادیکال زرین، در شهریو ۱۳۹۶ اجرا خواهند شد.٢٠:١٥ - شنبه ٢١ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٦٢٩٤٤    /    تعداد نمایش : ٢٨٠سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است