سه شنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  • با کارگردانی بهمن فرمان آرا ، برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • با کارگردانی بهمن کامیار ، برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

در نهمین دوره برگزاری ؛

مشهد میزبان مدیران اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی می شود

سینمای نو > سرویس تلویزیون 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و اعلام روابط عمومی رسانه ملی ، نهمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی با حضور مدیران و نمایندگان شبكه های رادیویی و تلویزیونی ، رسانه های مجازی و موسسه های تولیدی اسلامی ، تیرماه امسال در پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزار خواهد شد.

شبكه های رادیویی و تلویزیونی، رسانه های مجازی و موسسات تولید برنامه كشورهای اسلامی در نهمین اجلاس اتحادیه رایو و تلویزیون حضور خواهند داشت و در جشنواره "اتحاد" به عنوان جشنواره داخلی اعضای اتحادیه و همچنین بازار فیلم اسلامی به عنوان مركز عرضه محصولات رسانه ای پاك در جهان به معرفی توانمندی های داخلی رسانه ای جهان اسلام خواهند پرداخت.

هر سال در جشنواره "اتحاد" تولیدات اعضاء، عرضه و پس از داوری، از آثار برجسته قدردانی می شود.
در كنار جشنواره نمایشگاهی از تجهیزات توسعه و فناوری رسانه ای شبكه ها نیز به نمایش گذاشته خواهد شد.

اتحادیه رادیو تلویزیون های اسلامی به ابتكار جمهوری اسلامی ایران و با هدف شكست فضای تك صدایی حاكم بر رسانه های بین المللی تاسیس شده است.

در اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی 230 شبكه از 36 كشور جهان شركت دارند.
در طی نشست های متعدد اجلاس در دوره های گذشته به جهت ارج نهادن به مقام شامخ شهدا از خانواده های شهدای رسانه مقاومت قدردانی شده و در نهمین اجلاس نیز این آیین با حضور میهمانان و خانواده شهدای رسانه مقاومت برگزار خواهد شد.

رابطه رسانه با فرهنگِ ایثار و مقاومت از جمله موضوعاتی است كه این اتحادیه در نشست های خود سعی بر تبیین آن دارد.

ستاد خبری این اجلاس اعلام كرد : تاكنون 483 اثر تلویزیونی و 93 اثر رادیویی در قالب‌های فیلم، مستند، گزارش‌های خبری و برنامه‌های تركیبی با موضوعاتی همچون جهان اسلام، وحدت اسلامی، استكبار جهانی و صهیونیست، دفاع از ملت‌های مظلوم و جبهه مقاومت به دبیرخانه اجلاس رسیده است و علاقه مندان همچنان فرصت دارند آثارشان را به دبیرخانه اجلاس ارسال كنند.   
از جمله بخش های جنبی این اجلاس ، برپایی هفتمین بازار فیلم اسلامی با حضور مؤسسات رسانه‌ای و شبكه‌های تلویزیونی اسلامی است كه ، تیرماه در حاشیه نهمین اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی برگزار خواهد شد.

این بازار به معرفی تولیدات سینمایی و تلویزیونی در منطقه و جهان می‌پردازد و در صدد معرفی و گسترش این تولیدات در سطح بین‌المللی است و با دعوت از كشورهای مختلف سعی بر این دارد تا اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی را به بهترین و مهم‌ترین نام در زمینه تبادلات فیلم و فروش آثار اسلامی تبدیل كند.

ایران، عراق، افغانستان، لبنان، تركیه، كویت، سوریه، یمن، فلسطین، پاكستان، آذربایجان، انگلستان و هند از جمله كشور‌هایی هستند كه در این بازار شركت می‌كنند.

سازمان صدا و سیما، حوزه هنری، كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان، مركز گسترش سینمای مستند و تجربی، سازمان هنری رسانه‌ای اوج، مركز تولیدات هنری بیروت و شبكه‌های الاتجاه، الغدیر، بلادی، الصراط، طه، ثامن، تمدن، فلسطین‌الیوم و ... آثار تلویزیونی و سینمایی خود را در این بازار برای عرضه ارائه خواهند كرد١٥:٤٣ - دوشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٦١٦٧٤    /    تعداد نمایش : ٢٠٧سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است