يکشنبه ٠٢ ارديبهشت ١٣٩٧

آخرین اخبار :

  •  برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

انتخاب آثار از 30 خرداد ؛

656 اثر به هفتمین دوسالانه مجسمه سازی رسید

سینمای نو > سرویس هنرهای تجسمی       

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " و اعلام روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، با پایان مهلت ارسال آثار به هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران که با تم "وضعیت" برگزار خواهد شد ، 656 اثر از 390 هنرمند به دبیرخانه دوسالانه ارسال شد.

هنرمندان 23 استان کشور آثارشان را برای دوسالانه ارسال کرده اند و استان های تهران با 230 هنرمند، البرز با 69 هنرمند ، اصفهان، مازندران، یزد، فارس و خراسان رضوی بیشترین شرکت کنندگان را در این دوره دوسالانه دارند. از بین 390 هنرمندی که در این دوسالانه ثبت نام کرده اند، 205 نفر مرد و 185 نفر زن هستند.

بررسی و انتخاب آثار هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران از 30 خردادماه جاری توسط شورای انتخاب آثار؛ ریما اسلام مسلک، محمد پرویزی، هلیا دارابی، کامبیز صبری و محمود محرومی آغاز می شود و آثار راه یافته به نمایشگاه دوسالانه، نیمه اول تیرماه اعلام می شود.

هفتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران با تم "وضعیت" از سوی دفتر هنرهای تجسمی با همکاری انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر شهریور و مهرماه سال جاری در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد شد.١٥:٠٠ - دوشنبه ٢٩ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٦١٦٧١    /    تعداد نمایش : ١٨٩سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است