چهارشنبه ٠٩ خرداد ١٤٠٣

آخرین اخبار :

  • برنامه سینماهای کشور
  • برنامه سینماهای کشور
  • تهران - عمارت نوفل لوشاتو
  • برنامه سینماهای کشور
  • تهران - تالار حافظ
  • برنامه سینماهای کشور  چاپ        ارسال به دوست

با اتمام دوبله ؛

مستند "جهان ما" از شبکه چهار روی آنتن می رود

سینمای نو > سرویس تلویزیون 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ؛ مستند شش قسمتی " جهان ما " در گونه مستند انسان و طبیعت ، محصول آمریکا در سال 2022 قرار است از شبکه چهار پخش شود.

مدیر دوبله این مستند رامین کاملی است.

این مجموعه مستند به جنبه‌های مختلف جهان طبیعی می‌پردازد و از نگاهی گسترده به منشأ کیهان گرفته تا حیات در سیاره زمین و نحوه عملکرد اقیانوس‌های آن را به نمایش می گذارد. اثر به روایت مورگان فریمن صورت می گیرد و روایت او به خورشید به‌ عنوان منبع حیاتی انرژی و تأثیر آن بر کره زمین و جانوران و زندگی انسان‌ها را نشان می‌دهد.

مستند "جهان ما" ، مجموعه مستندی بسیار جذاب با ساختی بسیار حرفه ای و تاثیرگذار است که در آن از آخرین تکنیک ها و دستاوردها و استانداردها دار زمینه ساخت آثار مستند حیات وحش استفاده شده است، در حالی که به لحاظ محتوایی شاهد نگاهی نزدیک تر به درهم تنیدگی هستی و زندگی در سراسر کیهان هستیم. مجموعه نامزد 1 جایزه امی شده است.

واحد جستجوی اداره کل تامین و رسانه بین‌الملل و شبکه چهار مسئولیت رصد این اثر را بر عهده داشته و پس از طی مراحل تایید و تخصیص (مشخص شدن شبکه پخش کننده)، نسخه اصلی را تهیه و تأمین کرده و اکنون پس از طی شدن روندهای ترجمه ، ویراستاری و سپس دوبله، قرار است پس از آماده سازی از شبکه چهار سیما، برای مخاطبان پخش شود.٢٠:٠٤ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ١٠٤٧٠٤    /    تعداد نمایش : ١٤١سینمای ایران در گذر تاریخفیلم و صدا

سایر رسانه ها

تبلیغات

برگزیده ها

دارای مجوز شماره 89.25738

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی


پیوندها

سینمای نو را دنبال کنید

کلیه حقوق این سایت برای سینمای نو محفوظ و استفاده از مطالب آن با ذکر کامل نام منبع مجاز است